Kuchařosatan

Naštve strážníka městské policie, když mu někdo řekne „pane strážce“?

Nejlepší odpověď
led

Strážce může být na majáku, ale u městské polície je strážnik.

Jak byste reagovali vy, kdyby vám tu někdo napsal „Satanokuchař“ místo „Kuchařosatan“?

Další odpovědi
Rokio

Řekl bych, že pokud to není rapl, tak v nejhorším případě tě jenom napomene a řekne ti, jak ho máš správně oslovovat. Každopádně na tvém místě bych ho oslovoval normálně.

anonym

Ne nemyslím si že ho to naštve, nanejvýš si pomyslí o tom kdo jej tak tituloval, že je negramotný id*** a prostě nad tím v duchu mávne rukou 🙂