dust8

Narovinu. Jak se rozlišuje velikost přirození u mužů podle žen?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Sice žena nejsem, ale domnívám se, že to mají rozdělené takto (od nejmenšího k největšímu):

  1. nepoužitelné
  2. použitelné
  3. super
  4. „Oj ta krajta!“
  5. „Pomóóóc, blíží se nejmenovaný erotochlívák!“

Ale raději si počkej co napíší samy. ;) :D :D

Další odpovědi
paul1

Také nejsem žena, ale myslím si, že jim bude spíše záležet na výdrži.

Kelt

Tak ženy říkají, že i s malým Kašpárkem lze zahrát velké divadlo a více mají šanci ti muži, kteří mluví hlubším hlasem. Skutečnost je ta, že přirození ukážeme protějšku až v době, kdy je mezi námi určitý vztah, který by měl pokračovat.

annas

Přece se říká I s malým kašpárkem se dá zahrát velké divadlo. I když prý to tai jení.

Viz odkaz https://zena-in.cz/clanek/i-s-malym-kasparkem-se-da-zahrat-velke-divadlo-rika-se-je-tomu-ale-opravdu-tak

aliendrone

paul1>>> ÁÁÁ… ZASE JEDEN S MALÝM! ;) :)

(BTW – nebuď smutný, kdybys hlasoval ve prospěch velikosti, má reakce by byla: „Ááá, zase jeden, co umí kulový!“ ;) :D :D