Napsali jste si do životopisu, že umíte plavat(vy co umíte), aby jste si zvýšili šanci pro vzetí do pracovního poměru?

Nejlepší odpověď
venkovan

Ano.
Je to základní kvalifikační požadavek pro pracovníky v pouštích. Neobstál jsem – práci dostala ta co uměla navíc i šlapat.

Další odpovědi
briketka10

DALŠÍ PLAVACÍ OTÁZKA PRO DRAPA DO KNIHY A SBÍRKY..
snad si všimne 😁
Doplňuji:
zzzzz s chutí jsem zasmála vodník nebo podvodník to by mě nenapadlo áchjo 😁

zzzzz

Já bych to uvedla pouze v případě, že bych se zajímala o práci vodníka, nebo podvodníka.

led

Máte na mysli:
znalosť plávania životom?
netreba to písať, zamestnávateľ skutočnosť rýchlo zistí.
Ohľadne vodného plávania sa s dôverou obráťte na našeho profesora plávania Michala. On vám to vysvetlí…

Drap

Nikdy jsem to nepsal. Možná také proto, že jsem neplavec.
Otázku si ale hned pečlivě zapíši. Už jich mám ve sbírce 317

anonym

To bych uvedla asi ve dvou případech:

  1. když bych nastupovala jako plavčík
  2. kdybych nastupovala do "potápějící se

společnosti

anci

To se rozhodně neuvádí, jen když předpokládáte, že budete plavání potřebovat v práci..