Kazatel

Najdou se v 21. století ještě holky od bobří řeky?

Nejlepší odpověď
aliendrone

NJN, vděčné a VĚČNÉ téma, které se NIKDY neomrzí – HOLKY A BOBŘÍCI. ;) :D :D
Jak se říká – KAŽDÉ zboží má svého kupce a kdo hledá, NAJDE! ;) :)

Další odpovědi
Alesh

Jestli to dobře chápu… a já myslím, že to dobře chápu 😉 … Tak obecně nemám rád trendy … prostě těch si všichni musí oholit ohanbí, protože je to v kurzu. Já nemám problém s čímkoli, všechno je zajímavý.
Podobně vnímám i velikost poprsí. Zase je tu takový totálně stupidní trend / představa části především žen, že jako musí mít velké kozy, i když jsou třeba hubené. Krásné štíhlé osmnáctky si pak kolikrát nechají zmrvit luxusní kozičky a nechají si z nich udělat silikonové balóny. Fakt nechápu, jak se tohle může někomu líbit.

paul1

Móda ve po čase vrací, takže asi ano.
Jinak kniha „Hoši od Bobří řeky“ to kniha mého mládí, na kterou nemohu zapomenout. Stejně jako „Hlasatel“, „Rychlé šípy“ apod.

zjentek

No tak především jestli budeme nadále žít stylem, jakým žijeme, tak postupně přijdeme definitivně o všechno- o chlupy na hrudi, v podpaží, na bradavkách, vousy, vlasy, obočí a nakonec i o ty bobry! Příroda je nekompromisní, náš styl života se vymstí nám.

EKSOT123

Západní civilizace jde zu Grunt.