Verona14

Náhlá bolest na mém těle? Co je to?

když se někdy hejbnu, třeba nohou, tak mi svaly na noze prostě zaseknou bolí to a nemohu s nohou pohnout když se vrátim do původní pozice je to v pohodě, ale takhle to mám s nohou (u kotníku) pak taky třísla, občas prsty u rukou. je to něco jako křeč, ale je tam pokaždé ne náhle. Zvlášt to cítím o tělocviku kdy se snažím procvičit a tak. omlouvám se za divnou otázku ale nevím jak to popsat, díky za jakoukoli odpověd.

Nejlepší odpověď
anonym

Zkus doplnit hořčík (magnezium) – minerálkou či spíše tabletami.
Ale nejlepší bude, když zajdeš k doktorovi – diagnózy se na dálku dělat nedají.
😉