FlAsh_7

Nad čím přemýšlet před spaním, abych co nejrychleji usnul?

Nejlepší odpověď
ahold

Nad ničím.
Pokud zaměstnáváš mozek, tak hned tak neusneš.

Mimochodem hodně podobnou otázku před chvílí položil quentos.
V odpovědích na jeho dotaz najdeš i pro sebe odpověď

Další odpovědi
led

Uvoľniť myseľ a telo. Uvoľniť myseľ znamená prestať premýšľať. Mnohí doporučujú rátanie ovečiek, aby vás mechanický rytmus ukolísal do spánku. V žiadnom prípade nemajte zapnutý televízor, alebo počítač, prípadne počúvať nejakú hudbu s divokým rytmom.

elkon

Vzpomenout na řešení nějaké technické záležitosti, která mě čeká.

Ametyst

Přemýšlej nad tím, jak vypadá a kolik barev má letní louka, jak šumí jehličnatý les, a ocitneš se v jiném světě, což je pro usínání fajn.