kukajdo

Na počínající artrozu kolena používat Condrosulf 800 nebo ProfiChondro ?? děkuji za názory a zkušenosti.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Tak já začala s tímto …mám to uložené tak jsem vám to zkopírla

pacienti mohou denně,ráno a večer vypít jeden šálek horké vody s 2lžičkami medu a 1malou lžičkou skořice.Berou – li to pravidelně může se vyléčit dokonce i chronická artritida.Dle výsledků průzkumu dělaného na universitě v Copenhavenu bylo zjištěno,že z 200 pacientů léčených 1 lžící medu a lžičkou skořice před snídaní,73 ne­mocných bylo úplně zbaveno bolesti a do měsíce nemocní,kteří se nemohli pohybovat,začali chodit bez bolestí

já nefandím nějakým tabletkám mě nijak nepomohly

Další odpovědi
MacaM

Dle zkušeností mé 85-leté babičky, která se pro bolesti už ani nechtěla hýbat, natož chodit, byla po operaci tříštivé zlomeniny kotníku a holeně. Doporučila jsem jí produkty OK Gama+ a OK Beta+ od české firmy a již po 2 týdnech se bolesti zmírnily a nyní po 3 měsících už běhá jak srnka 🙂
I nemocným s artrozou tyto výrobky doporučuji. Obsahují mnoho přírodních látek, které dodávají vápník, křemík, chondroitin, glukosamin, citran vápenatý a mnoho dalších, v takovém poměru, jako žádný výrobek nemá.
Účinky naprosto skvělé a již brzy rozpoznatelné.
http://www.okg-family.cz/faq/faq_­detail.php?id=16
http://www.okg-family.cz/pro­ducts/experien­ce.php?id=188
http://www.okg-family.cz/syner­gie/detail.php?id=5

Myslím, že zkušenosti hovoří za vše.

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravis­laskou

Anife

ProfiChondro – nemá špatné složení, ale jak jsem asi pochopila je to potravinový doplněk (u něj se zkoumá pouze zdravotní a hygienická nezávadnost, nikoliv složení a účinnost) nemusí být špatný, ale také to nemusí být zázrak
Condrosulf 800 je Lék – to znamená, že je registrován Státním ústavem pro kontrolu léčiv (složitý proces, jemuž předcházely náročné studie, zahrnující studie o účinnosti…) proto já se více přikláním k léčivům. Je to můj názor, nemusí být správný…
Kdysi byl condrosulf hrazen ze zdrav. pojištění jak je tomu dnes nevím.
Vlastní zkušenost nemám, proto se pouze přikláním ke condrosulfu, ale nechci nijak odsoudit ProfiChondro ;)

mosoj

24.1.2010 22:55 – mosoj

Na artrozu jedině Geladring Forte kapsle. Užívat ale poctivě doporučenou dávku ( 12 kapslí) tři měsíce. Mám odzkoušené již mnoho let. Kyčle přestaly bolet. Koleno ve kterém byla voda a Bakerova cysta se zklidnilo a je bez problémů. Tento doplněk jako jediný obsahuje všechny tři ďoporučené složky MSM, chondroitin, glukosamin spolu s kolagenními peptidy ( želatinou) + výtažek z rostliny Boswelia Serata, vitamín C, E, selen, mangan. Mám 100 % odzkoušené

Úleva se dostavuje až na počátku druhého měsíce užívání. Condrosulf obsahuje jenom chondroitin. Zkoušel jsem Proenzi 3 ( také údajně obsahuje ty tři nejdůležitější složky) a honem jsem se vrátil ke Geladringu forte. Koleno nebolí, rameno nebolí, kyčle nebolí. Jakmile začnu pociťovat bolest okamžitě nasadím kůru. Bohužel, je to dosti nákladné.

Petrdan

ja mam zkusenosti s Condrosulf 400 cps.60 a jsem spokojenej. koleno prestalo bolet. objednavam ho z internetove lekarny, vzdycky kdyz je nejaka akce. ted zrovna pred vanocema jsou dobre slevy, tak nakupuju na cely rok ve velkym na sleky.cz ten ProfiChondro jsem nevyzkousel tak nevim..

jenjá

http://www.zby­nekmlcoch.cz/in­formace/index2­.php?option=com_con­tent&task=ema­ilform&id=898

lidičky čtěte..

jenjá

Dobré ráno všem ..prosím paní nebo slečno Hanulko11..můžete mě kontaktovat na můj email a napsat mi to medu a skořici více prosím vás?…je mi 34 let a bolí mě pravá kyčel a to tak ,že nedojdu už ani do města..z5 domů už se vyloženě plazím…jsem štíhlá a nikdy dřív jsem tyto potíže neměla..děkuji vám..můj email vladua@seznam.cz