Katherine03

Proč mě bolí kotník?

Stává se mi pokaždý když mám velkou námahu na nohy nebo prostě celý den dělám nějaké aktivity,či běžím a prostě se namáhám tak mě začne bolet kotník když s ním hýbu. Nevim proč zrovna dnes jsem byla u kamarádky na oslavě a hrály jsme různé hry a běhaly teď jsem večer přisla domu a zase mě bolí :( A taky vždycky jen jeden kotník ale ted nevím přesně jestli furt ten stejnej…Prosím poraďte co mám dělat s tím kotníkem a proč se to furt děje P.S. kámošce se to taky stává. … Děkuji za odpovědi :))

Odpovědi
da ny

Špatné pohybové návyky, psychika aj.příčiny:
http://bolest-kotniku.nasclo­vek.cz/

„…a doktor mi doporučil mazat gelem Biofreeze. Vyzkoušela jsem a můžu velice doporučit, opravdu mi to pomohlo.“
http://www.be­hej.com/topic/14051-bolest-v-okoli-kotniku-z-vnejsi-i-vnitrni-strany

anonym

Týden nohy v klidu a bolest kotníku pomine.

relux

Už asi měsíc mě bolí kyčelní kloub a tuším, že je to z běhu a různého posilování na nohy. Takže tuším, že to může být skřípnutý nerv (?). Každopádně po týdenním až dvou- týdenním odpočinku by měla bolest přestat. :)

PajaPavlinka

mám podobný problém. možná máš stejně jako já nedostatek vitamínu D zkus si koupit doplněk stravy s vitamínem D :) nebo jez ryby.