Zlomenina kotníku

Zajímá mě, jak se léčí mnohočetná zlomenina kotníku a jak probíhá rehabilitace

Nejlepší odpověď
ReHu

Léčbu lze významně podpořit pomocí potrav.doplňků. Máme s tím už zkušenosti, zlomeniny se rychle hojily. Záleží na věku a jak brzy po úrazu se začnou užívat. Obecně je základem kvalitní přírodní multivit, Vápník, Hořčík a vit.C. Kvalitní a přírodní zdůraz%nuji.

Další odpovědi
Miroslavst

znehybněním v sádře a po sejmutí sádry pomalým rozhýbáváním.

panenka

velkou většinou nekomplikovaných uzavřených zlomenin lze po předchozí rengenové diagnostice léčit fixací sádrovým obvazem

Michal

Nechci Vás děsit,ale mnohdy operativně.Re­halilitaci Tu vám mohu nabídnou:776 557 232 P­raha. Káždopádně je důlůžité ,koho Vám osud " přihraje"