Na kterou stranu odhazovat sníh?

K sousedovi nebo ..

Nejlepší odpověď
anonym

tot dilema,já když odhrabuji sníh napravou stranu tak to vlastně házím sousedovi,což je blbé,ale když ho odhazuji nalevo tak pravidelně projede pluh a zase to mám zpátky,tak nevím snad doprostřed

Další odpovědi
fofbal

Za prve: Levák hází jinak, pravák také spíše do backhandu. K sousedovi? To né, protože druhý den by to bylo zase u Vás a nemuseli byste spolu třeba mluvit. Vypozorováno: Těžší sníh spíš do toho backhandu, sypký sníh jakkoliv.