Complex

Na co zemřela smrtka?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Bože, takhle jednoduchoučké otázky…
Přeci na Chucka Norrise! ;) :D :D

Další odpovědi
zjentek

Uklepala kosou!

annas

Smrtka, u nás na Hané se nazývá Morena, umírá každý rok, , když končí zima, oznamuje nástup jara. Zpravidla na Smrtnou neděli se se vší parádou utopí v řece.

Morena plave po řece, jaro je tady …

led

Uchcechtala sa k smrti, keď uvidela aliendrona tu v odpovědích.

Anikitos

Nejsi ty náhodou uživatel Found (2.0.)?
:'D

Drap

Záleží na tom, kterou myslíš.

Kepler

Číslo 5 žije a smrtka taky! Jen si občas odskočí do baru na na smrťáka (absinth + kyselina sírová 1:1), či lomcováka dle Hlinomaze a žere přitom housle. Pak to rychle dožene. Kdepak, na něj žádný Pandrhola včetně aliena nemůže!

ivzez

Smrtka nezemřela.