Drap

Na co se ptají děti rodičů ? A co kterého ?

http://letecka­posta.cz/431299459
je to u vás také tak
Doplňuji:
Znám několik rodin , kde to funguje přesně tak jak je v odkaze.

Nejlepší odpověď
briketka10

u sestry to je – mamůůš kde máám ty džíny, „kam sis je dal tam je máš“ a kde máám ty fusky, a to triko neníí vyžehlený jéé, to už zas netečéé teplá vodáá..
u mamky, tak to bylo babůůš nemááš kilčo..
a ke mně chodí tetko Bětko, nebo tetůůš, ale jmenuju se úplně jinak, že jo, „nenašlí by se nějaký prašulky a cigárko co díkas“..
tak se ptá můj synovec bude mu 20 roků..

Další odpovědi
WeeBear

Popravdě.. U mě to tak vždy fungovalo, k tátovi jsem si našla vztah až poté, co se naši rozvedli a já zůstala bydlet s ním.

Někdy si říkám, že bych si pro budoucí děti už měla připravovat a nazpaměť se učit odpovědi.. 😁

anonym

Bejvávalo! 😁