Avatar uživatele
Kepler

Na co nezapomenout k pobytu u moře?

Já už tam nebyl hodně let, tak bych nerad na něco zapomněl. Takové ty základní věci, vč. covid pasu, pojištění apod. mám, spíš se mi jedná o vybavení. Co se vyplatí mít ještě sebou?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 989 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Rokio

Určitě nezapomeň na plavky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Především kondomy, brebery jsou sfiňe! No a pak podle toho, co tam budeš dělat, respektive PROČ tam jedeš. Mohou to bejt třeba ježkuvzdorné boty do vody, bo můžeš mít v plánu třeba v ní chodit. (;

Jinak pokud se jedeš jen válet, na pláži toho nepotřebuješ mnoho. Vypíchnul bych snad jen záchranářskou izotermickou fólii, bo bez ní by ses mohl snadno spálit.

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Slamák „Panama“. Švihák lázeňský jsi už byl, tak teď švihák přímořský! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
df

Paštiku a konzervu od Hame z Babic, kterou ziskal v privatizaci Leoš Novotný, pak ji asi za necelých 5 tisíc melounů prodal a synáčkovi zafinancoval rozjezd společnosti Leo Express, se kterou jsem procestoval asi 18 tisíc kiláků, čímž jsem se stal téměř dvojnásobným králem železnic. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Niveu a respirátor ffp2.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Kepler

marci: panama proboha ne, s tím by mě ani nepustili do letadla! Uvažuju o lehoučké jarmulce. Zavazadlo bude malé a pleš se mi nespálí…:-))

Avatar uživatele
marci1

Ale takto prosím ne! 🙂
https://www.par­lamentnilisty­.cz/galerie/fo­to/Zeman-v-Izraeli-506#16

Avatar uživatele
Kepler

Rokio: dobrá rada nad zlato, ale i na to se dá zapomenout. Mokré plavky na sobě je nuda, když tak vlítnu na pláž NUDA.

Nový příspěvek