Kepler

Na co nezapomenout k pobytu u moře?

Já už tam nebyl hodně let, tak bych nerad na něco zapomněl. Takové ty základní věci, vč. covid pasu, pojištění apod. mám, spíš se mi jedná o vybavení. Co se vyplatí mít ještě sebou?

Nejlepší odpověď
Rokio

Určitě nezapomeň na plavky.

Další odpovědi
zjentek

Především kondomy, brebery jsou sfiňe! No a pak podle toho, co tam budeš dělat, respektive PROČ tam jedeš. Mohou to bejt třeba ježkuvzdorné boty do vody, bo můžeš mít v plánu třeba v ní chodit. (;

Jinak pokud se jedeš jen válet, na pláži toho nepotřebuješ mnoho. Vypíchnul bych snad jen záchranářskou izotermickou fólii, bo bez ní by ses mohl snadno spálit.

marci1

Slamák „Panama“. Švihák lázeňský jsi už byl, tak teď švihák přímořský! 🙂

df

Paštiku a konzervu od Hame z Babic, kterou ziskal v privatizaci Leoš Novotný, pak ji asi za necelých 5 tisíc melounů prodal a synáčkovi zafinancoval rozjezd společnosti Leo Express, se kterou jsem procestoval asi 18 tisíc kiláků, čímž jsem se stal téměř dvojnásobným králem železnic. :)

ten který je

Niveu a respirátor ffp2.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Kepler

marci: panama proboha ne, s tím by mě ani nepustili do letadla! Uvažuju o lehoučké jarmulce. Zavazadlo bude malé a pleš se mi nespálí…:-))

marci1

Ale takto prosím ne! 🙂
https://www.par­lamentnilisty­.cz/galerie/fo­to/Zeman-v-Izraeli-506#16

Kepler

Rokio: dobrá rada nad zlato, ale i na to se dá zapomenout. Mokré plavky na sobě je nuda, když tak vlítnu na pláž NUDA.