Avatar uživatele
dj.david1234

Co dělají lidi u moře když prší?

Co dělají lidi, když jedou na dovolenou a těší se k moři a celou dovolenou jim proprší?
Co se dá dělat u moře když prší a je třeba i bouřka?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dudu před 3980 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Odpoveď byla označena jako užitečná

Já bych tu bouřku rád sledoval )) Déšť mi nevadí, takže ven, příroda, foťák – žádný problém.
Ostatní to řeší podobným způsobem, zkrátka každý podle svého 🙂

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

V přímořských oblastech trvale prší den, maximálně dva a pro místní je to většinou svátek a důvod k radosti. Nikdy např. nezapomenu na zážitek z Taormíny na Sicilii, kde jsme v září zažili poměrně silnou bouřku. Předtím zde naposledy pršelo kdysi na jaře, takže domorodci jásali a výskali radostí a fotili si blesky. Ve střední škole před kterou jsme bouřku přečkávali dokonce přerušili vyučování, žáci vyšli na schody a sborově zpívali O Sole Mio. Obdivovali jsme také pohotovost zdejších obchodníků, kteří ihned zahájili prodej deštníků.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
badisko

Ja osobne chodim k oceanu dost casto ikdyz prsi ;D je to nadherna podivana ..taky se daj chytat ryby …pokud je zrovna priliv ..pokud je odliv muzes jit na morske potvory ..treba na ustrice na slavky..popripade na kraby ..nebo jen sedet a pozorovat veci kolem sebe poslouchat u toho hudbu nebo jen hukot more kazdej jak si vybere ..nebo si sednout na zahradku a ocean pozorovat u piva taky moznost kdyz mas na to vek…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Celá dovolená mi nikdy nepropršela, nebyl problém nasednout do auta a popojet tam, kde neprší. Prolézt pěkné kavárničky a cukrárny… Existují hotelové bazény, wellnes centra s masážemi, zábaly a saunování … Taneční nebo jazzové večery a diskotéky, všude s sebou tahám iPad – takže pracuji nebo se bavím. A pak – já neudělám ani krok bez svého milovaného, a s ním se rozhodně nikdy nenudím:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

Jestli jsem na dovolené se svou drahou polovičkou, tak se určitě najde nějaká aktivita, která nás zabaví 🙂. Popřípadě by mě zajímalo město a kultůra. různé večeře atd… člověk se musí snažit vytěžit maximum, i když nějaké věci nepřejí. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
To jsem já

Já bych si dovolenou snažila užít i tak. I v dešti se dá vykoupat v moři, jít do města/na památky, jet na výlet, jít do restaurace vyzkoušet tamní speciality, dát si zmrzlinu. Není to sice tak příjemné jako když svítí sluníčko, ale přeci nestrávím dovolenou zavřená na pokoji a nebudu se hroutit, že jsem si zaplatila dovolenou a nemůžu se opalovat…A mimo jiného, stává se opravdu zřídkakdy, že by u moře propršel celý týden.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

vem si pláštěnku a jdi si najít mušličky, jestli je to teda jen nějaká slabá přeháňka, no a co jinak dělaj? Jsou na nervy, že si zaplatili dovču a teď prší

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Celou dovolenou asi pršet nebude. Tak si mohou zatím v klidu povyprávět, prožít líbánky, zahrát si karty, číst si apod. Mají na sebe více času a každý se zabaví podle svého.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

moknou?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HugoCharles

Jdi plavat, budeš mokrý tak jako tak :P

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
devitkac

No, podle mě to dost záleží na tom, kam jedete. My například letos byli v Brači v Chorvatsku a pár dní nám tam bohužel pršelo. Vzhledem k tomu, že ale bylo dost velké teplo, tak byl ten déšť vlastně celkem příjemný. Měli jsme pronajatý takový velký apartmán, který se nám povedlo sehnat přes http://www.uby­tovanivchorvat­sku.cz/brac/ Naštěstí měl velkou terasu, která byla krytá, takže když pršelo, tak jsme trávili čas na ní. 🙂

před 1669 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek