dj.david1234

Co dělají lidi u moře když prší?

Co dělají lidi, když jedou na dovolenou a těší se k moři a celou dovolenou jim proprší?
Co se dá dělat u moře když prší a je třeba i bouřka?

Nejlepší odpověď
beer

Já bych tu bouřku rád sledoval )) Déšť mi nevadí, takže ven, příroda, foťák – žádný problém.
Ostatní to řeší podobným způsobem, zkrátka každý podle svého 🙂

Další odpovědi
dudu

V přímořských oblastech trvale prší den, maximálně dva a pro místní je to většinou svátek a důvod k radosti. Nikdy např. nezapomenu na zážitek z Taormíny na Sicilii, kde jsme v září zažili poměrně silnou bouřku. Předtím zde naposledy pršelo kdysi na jaře, takže domorodci jásali a výskali radostí a fotili si blesky. Ve střední škole před kterou jsme bouřku přečkávali dokonce přerušili vyučování, žáci vyšli na schody a sborově zpívali O Sole Mio. Obdivovali jsme také pohotovost zdejších obchodníků, kteří ihned zahájili prodej deštníků.

badisko

Ja osobne chodim k oceanu dost casto ikdyz prsi ;D je to nadherna podivana ..taky se daj chytat ryby …pokud je zrovna priliv ..pokud je odliv muzes jit na morske potvory ..treba na ustrice na slavky..popripade na kraby ..nebo jen sedet a pozorovat veci kolem sebe poslouchat u toho hudbu nebo jen hukot more kazdej jak si vybere ..nebo si sednout na zahradku a ocean pozorovat u piva taky moznost kdyz mas na to vek…

Damiana

Celá dovolená mi nikdy nepropršela, nebyl problém nasednout do auta a popojet tam, kde neprší. Prolézt pěkné kavárničky a cukrárny… Existují hotelové bazény, wellnes centra s masážemi, zábaly a saunování … Taneční nebo jazzové večery a diskotéky, všude s sebou tahám iPad – takže pracuji nebo se bavím. A pak – já neudělám ani krok bez svého milovaného, a s ním se rozhodně nikdy nenudím:-)

Reezo

Jestli jsem na dovolené se svou drahou polovičkou, tak se určitě najde nějaká aktivita, která nás zabaví 🙂. Popřípadě by mě zajímalo město a kultůra. různé večeře atd… člověk se musí snažit vytěžit maximum, i když nějaké věci nepřejí. 🙂

To jsem já

Já bych si dovolenou snažila užít i tak. I v dešti se dá vykoupat v moři, jít do města/na památky, jet na výlet, jít do restaurace vyzkoušet tamní speciality, dát si zmrzlinu. Není to sice tak příjemné jako když svítí sluníčko, ale přeci nestrávím dovolenou zavřená na pokoji a nebudu se hroutit, že jsem si zaplatila dovolenou a nemůžu se opalovat…A mimo jiného, stává se opravdu zřídkakdy, že by u moře propršel celý týden.

anonym

vem si pláštěnku a jdi si najít mušličky, jestli je to teda jen nějaká slabá přeháňka, no a co jinak dělaj? Jsou na nervy, že si zaplatili dovču a teď prší

marci1

Celou dovolenou asi pršet nebude. Tak si mohou zatím v klidu povyprávět, prožít líbánky, zahrát si karty, číst si apod. Mají na sebe více času a každý se zabaví podle svého.

zjentek

moknou?

HugoCharles

Jdi plavat, budeš mokrý tak jako tak :P

devitkac

No, podle mě to dost záleží na tom, kam jedete. My například letos byli v Brači v Chorvatsku a pár dní nám tam bohužel pršelo. Vzhledem k tomu, že ale bylo dost velké teplo, tak byl ten déšť vlastně celkem příjemný. Měli jsme pronajatý takový velký apartmán, který se nám povedlo sehnat přes http://www.uby­tovanivchorvat­sku.cz/brac/ Naštěstí měl velkou terasu, která byla krytá, takže když pršelo, tak jsme trávili čas na ní. 🙂