Smackdown

Kde hledat nejlevnější zájezdy k moři?

Díky za tip.

Nejlepší odpověď
Arne1

dovolena.cz, je přímo navázaná na německé systémy a u Němců najdeš to nejlepší a nejlevnější.

Další odpovědi
Drap

Zájezdy se hledají , a nejen ty levné, na internetu nebo u cestovních kanceláří a jejich zprostředkovatelů. Jinde je nenajdeš.

květák75

Já si teda myslím, že úplně nejlevnější je jezdit na dovolenou na vlastní pěst, ne přes cestovku. Já právě takto letos jela s mužem do Chorvatska a nevyšlo nás to nijak draho. Například ubytování se nám tam povedlo velmi levně zařídit přes tuto stránku: http://www.uby­tovanivchorvat­sku.cz/omis/