Popy

INVIA vaše zkušenost?

Máte, prosím, někdo zkušenost s online cestovkou Invia? Dnes ráno jsem nezávazně objednala zájezd a oni ho prý mohou rezervovat jen 2 hodiny. Paní byla dost neodbytná, řekla ať si odběhnu z práce zaplatit zájezd..Docela se mi to nelíbí, jedná se o dost peněz, tak mám strach abych nenaletěla..Za Vaše zkušenosti předem děkuji..
Doplňuji:
Děkuji za odpověď. Nemohu najít, odkaz na cestovku, za kterou je zájezd zprostředkován

Nejlepší odpověď
kazisvět

Invia není cestovka, pouze zájezdy cestovkám zprostředkovává. Snaží se Vás tlačit k rychlé platbě, aby měli jistou provizi, ale nenechte se. V klidu si nabídku rozmyslete. Pravděpodobnost, že za pár hodin již zájezd nebude k dispozici, je minimální.
Při nákupu přes Invii doporučuji v rámci detailu nabízeného zájezdu zkontrolovat, která cestovka daný zájezd nabízí. Odkaz je hodně nenápadný – vlevo dole na stránce označený jako CK. Tam si zjistíte cestovku a můžete si ověřit u nich přímo, zda objednání zájezdu opravdu tak spěchá.
Doplňuji:
CK na stránce zájezdu je, přesné místo vyznačeno červeně zde: http://yfrog.com/0f51815­866j

Další odpovědi
Vikičistič

Předešlá odpověď je plně dostačující,ne­nechte se tlačit ke zdi,zájezdů je dost a lidé moc nejezdí,takže klídek a pohodu.

Hanka1970

ahojte, nějaký rychlý a spolehlivý výkupce aut? Nemáte někdo zkušenosti? Jsem z Liberce, takže kdyžtak prosím z okolí. Narazila jsem na: https://zahoto­ve.cz/ ale radši si vše předtím ,,proťuknu" :D Nevím, kde jinde se zeptat :/ Díky za odpovědi

devitkac

Měl bych takový dotaz… Nezkoušel někdo využívat u Invia slevové kódy? Nabízí je třeba tady https://www.kras­neplaze.cz/sle­vove-kody-invia Vypadá to docela lákavě, koukal jsem, že se díky tomu dá na zájezdu ušetřit až 30% z ceny.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.