Nykki

Jak zjistím cenu cesty autobusem

Zdravím lidi,
jak zjistím cenu autobusu? Koukala jsem na idos,ale buď jsem úplně slepá nebo to tam nikde není psané.. Neporadil by mi někdo jak tak zjistit? Btw cesta z Hradce Králoé do Olomouce

Odpovědi
mosoj

Na IDOSU jsou ceny jenom u přepravce ČSAD !

Orange

Nic přímého snad ani nejede. Pokud ti to při více spojích neukáže cenu, tak si to jedině najít postupně. Nebylo by jednodušší, vzít si prostě víc peněz a hotovo?

Heřman

Já to dělám tak že se podívám na idos nebo oredo… Ale dobré je se zeptat u dopravce… No a nebo se zeptat na informacích na autobusovém nádraží…
Doplňuji:
Cena autobusem HK – Olomouc je 95,– Kč (ale neúplná cena)

bolak

Na idosu máš vždycky pod spoje napsáno jméno dopravce, jak už bylo řečeno. Pokud pojedeš přímým spojem, tak to bude nejkratší cesta, tudíž i nejlevnější. Hradec-Olomouc by měl stát něco kolem 160Kč (ČSAD Ústí nad Orlicí, a.s.)

Jestli to chceš vědět, přesně, tak si budeš muset zavolat nebo napsat na jeden z kontaktů zde ↓↓↓

ČSAD Ústí nad Orlicí, a.s. – p. Kuběnka, tel.: 465 521 150
Formulář kontakt: csaduo@csaduo.cz

Pájo

http://jizden­ky.studentagen­cy.cz/Booking/from/HRA­DEC/to/OLOMOUC/ta­rif/REGULAR/de­parture/20130715/­retdep/20130715­/return/false/ro­pen/false/cre­dit/false/clas­s/2#search-resultsVepište odpověď…