Avatar uživatele
zjentek

Na co nejspíše myslí člověk, který nedopatřením padá z veliké výšky?

Například uklouzne na střeše výškové budovy, na útesu, u propasti, či vypadne z vyhlídkového letu, či má rogalo/padák závadu a člověk už ví jistě, že spadne, nebo prostě jen nechtě vypadne z okna výše než 30m a tak různě a podobně. Děkuju.

(Já ve snu myslím na to, že je to jen sen, nic jiného mě zatím nenapadlo.)

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 208 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Přeživší pádů z vysokých výšek popisují pocit vnímání zpomalení času.
Někteří zkušení horolezci nebo parašutisté, kteří pád přežili, uvádí, že pociťovali zvýšenou pozornost a koncentraci na snahu dopadnou co možná nejlépe, tedy uvolnění, s mírně pokrčenými koleny a pokud možno, tak i připraveni přejít do kotrmelce.
https://refresher­.cz/29091-Vykrvaceni-utopeni-nebo-upaleni-zaziva-Co-clovek-citi-pri-nejdesivejsich-zpusobech-umirani
🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Rokio

Pokud je to banji jumping, tak má pocit radosti.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

V mém přípéadě nic zásadního. Žádný „prolétl mi před očima celý život“ apod. bejkárny. Prostě jsem se jen mírně znechuceně podivil ve smyslu „To jako mělo být všechno?“ (ve významu celý můj život a jeho smysl). Jenže – navzdory všem pravděpodobnostem jsem fantastickou shodou náhod neskončil „na kaši“, ale vlastně se mi skoro nic nestalo (vážného, domlácenej jsem byl slušně). 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Asi to bude individuální, ale četl jsem, že jeden takový v teto situaci řekl jedno slovo a pak čekal. Toto slovo bylo heslo na spuštění výtahu ve filmu Sexmise. Ale každý by asi myslel na něco v jeho rodném jazyce.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Můj drahý Rokio, čemu nerozumíš na slovu nedopatřením? (Přestože vzory se rády přenáší, nebuď jako elkon, který zpravidla nechce rozumět zadání.)

Nový příspěvek