annas

Myslíte, že všechna tvrzení jsou pravdivá? Vlastní zkušenost?

Kdo mlčí, souhlasí. Kdo mlčí, zdá se, že se souhlasí. Kdo mlčí, nelze předpokládat, že souhlasí.

Odpovědi
hanulka11

Mnohdy je pravda, že kdo mlčí nic neví
kdo mlčí nechce se hádat

anonym

Někdo možná není přítomný, takže nemůže souhlasit a nesouhlasit. Nemůžu se bránit proti současné politické situaci, proto mlčím a pracuji.

led

Kto mlčí nechce sa vyjadriť. To neznamená, že súhlasí… aj keď to mnohí zneužívajú a berú ako súhlas.

poa.li

Z vlastní zkušenosti bych řekl, že když někdo mlčí, tak nelze předpokládat, nicméně je to možné. Taky jsem pochopil, že občas kdo příliž nemlčí, tak neví.. Samozřejmě ale podle okolností…