Nela56

Myslíte, že se v nejbližší době opět přejde ve školách na distanční výuku?

Nejlepší odpověď
Drap

Myslím, že v nejbližší době určitě ne a pokud později, tak jen někde a ne plošně na všech školách.

Další odpovědi
paul1

Šíří se to, já si myslím, že ano

orwell

To se nedomnívám. Nová vláda zrozená z opozice, která zakrátko převezme otěže, přece nebude začínat tím, co před volbami bylo z jejich strany kritizováno a vyčítáno vládě úřadující v kritické době a označováno s dalšími opatřeními jako chybná rozhodnutí, naprosté selhání a bezmála jako přivedení společnosti na pokraj kolapsu. Takže nyní budou mít příležitost realizovat svoje nepochybně správná řešení.