Avatar uživatele
Komita65

Myslíte, že může EU uspět ve zničení států?

Podle mě nikoliv, kór ČR, v Česku je vlastenectví tak silné, že žádný super stát EU z ČR vytvořit nemůže. Vzpomínám si, že v 10 letech sem i brečel jen kvůli tomu, že jsme prohráli na mistrovství světa o jeden gól, sice mnou společnost opovrhuje, protože trpím autismem, ale já prostě ČR miluji. Nikdy bych nic takového jako zničení ČR neodpustil, i když nic dělat nemůžu. I když vlastně můžu, volit SPD, které možná náš národ zachrání!

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Ametyst, MasterGames, Jsem nej2008 před 1629 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Edison

Ale prdlajz… Zrovna Česko si pravidelně sedá na zadek před veškerými nařízeními EU a mnohdy je papežštější než papež.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Může tomu silně prospět.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ametyst

Vždyť ma EU v popisu práce ničit národní státy : každé vlastenectví nalepkuje jako nacismus a pravicový extremismus ( pravicovost je vždycky extrémní, na rozdíl od levicovost, no není to divné?)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hapiky

A kde se potom poděla deklarovaná rovnost a stejná práva pro všechny.
Mimochodem, jak se ničí státy? Nějak mě to rozum nebere.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Komita65

Edison – ignorovali jsme toho hodně.. EU sice nemá tak velké pravomoci ale má celkem velké, ale nic co by zatím nějak extrémně škodilo jsme nepřijaly.

před 1629 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek