Komita65

Myslíte, že může EU uspět ve zničení států?

Podle mě nikoliv, kór ČR, v Česku je vlastenectví tak silné, že žádný super stát EU z ČR vytvořit nemůže. Vzpomínám si, že v 10 letech sem i brečel jen kvůli tomu, že jsme prohráli na mistrovství světa o jeden gól, sice mnou společnost opovrhuje, protože trpím autismem, ale já prostě ČR miluji. Nikdy bych nic takového jako zničení ČR neodpustil, i když nic dělat nemůžu. I když vlastně můžu, volit SPD, které možná náš národ zachrání!

Nejlepší odpověď
Edison

Ale prdlajz… Zrovna Česko si pravidelně sedá na zadek před veškerými nařízeními EU a mnohdy je papežštější než papež.

Další odpovědi
Drap

Může tomu silně prospět.

Ametyst

Vždyť ma EU v popisu práce ničit národní státy : každé vlastenectví nalepkuje jako nacismus a pravicový extremismus ( pravicovost je vždycky extrémní, na rozdíl od levicovost, no není to divné?)

hapiky

A kde se potom poděla deklarovaná rovnost a stejná práva pro všechny.
Mimochodem, jak se ničí státy? Nějak mě to rozum nebere.

Komita65

Edison – ignorovali jsme toho hodně.. EU sice nemá tak velké pravomoci ale má celkem velké, ale nic co by zatím nějak extrémně škodilo jsme nepřijaly.