lukas.zmizik

myslíte, že když se nechám jako balík někam poslat poštou, že dojdu?

Nejlepší odpověď
quentos

Zamrtva určitě. Úspěch zaručen, vyzkoušeno již několika masovými vrahy.
Doplňuji:
Protiva: v dnešní době rapidního zdražování se obávám, že dlouho v balíku nevydrží nikdo :{/>

Další odpovědi
anonym

Lukáši, musel bys mít to své balení hezky pohodlně vypolstrované, dostatečnou zásobu potravit, mít se kam vylučovat a ještě zajištěný přívod vzduchu. Kdyby se balík zatoulal, tak bych si asi pro každý případ dovnitř přibalila nejen baterku, ale i nástroje, abych se mohla dostat ven.U dnešních norem, jak má vypadat balík je to poměrně neřešitelný problém. Zkusit to ale určitě můžeš. Jsou totiž dvě možnosti: buď dojdeš, nebo pojdeš.

Protiva

Určitě ano. V tom není problém. Ale radši si to vyzkoušej bez posílání poštou. Jak dlouho vydržíš v balíku?

Rocker

Při rychlosti a kvalitě služeb pošty bych to raději neriskoval.Zkus to PPLkem:-)

GM

Snad dojdeš, ale možná pojdeš dřív než dojdeš…

anonym

ad GM, opisovat (po 2 hod.) se nemá, nehledě k tomu, že opakovaný vtip přestává být vtipem, ale jen trapným plagiátem.