Avatar uživatele
Zlatý

Myslíte že kdybych si na přední kolo bicyklu dal plášť z Pchongjangu a dozadu americké, tak to kolo by jelo rychleji?

https://pixabay.com/…
---
bycikl = bicykl
https://prirucka.ujc.cas.cz/…

Odpovědi:

Avatar uživatele
Registrovaný

Keplere, zmíněné město je pokud vím S Korea, memento ala komunisté.


Avatar uživatele
Zlatý

Vím jak to myslíš, ale určitě NE! Plášť severokorejské produkce - utopie sama o sobě. I kdyby se soudruh Kim-čong pochlapil, tak si to dovedu představit v barvách - bambusová náhražka pryže, která udrží vzduch asi tak 2 sekundy. V případě, že by ses HODNĚ snažil a jel s prázdným předním kolem, tak odlétavající třísky z pláště by tě oslepily a skončil bys ve škarpě. Naštěstí je tam mají hluboké a čisté, žádný bordel, slouží i jako protitankové příkopy. Na druhou stranu je riziko srážky s jiným vozidlem je při tamní hustotě provozu zanedbatelné. ;) :D :D

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Zlatý

Kepler

alien: já bych je tak nepodceňoval. Gumy mají zjevně lepčí, než amíci, když jim vybouchl raketoplán kvůli blbému těsnění. A pak ta praxe: vždyť v Severní Korei je snad víc bicyklů, než Korejců, tak snad ty prcgumy na kola mají ucházející kvality, stejně jako kolová vozidla s raketami, když jim stačí ujet jen pár km.

Avatar uživatele
Zlatý

aliendrone

Kepler>>> Právě proto, že potřebují gumu pro ta vozidla s raketami (na kolovém podvozku jsou rakety dopraveny do cíle MNOHEM rychleji, než na pásovém) je jí pro bycikly nedostatek. Jinak to nejde. Fakt, že severokorejsé rakety OPRAVDU létají (některé) je totiž kompenzován jejich nedostatečnou přesností. V porovnání s jejich dopravou na cíl řidičem nebe a dudy, řidiči nezabloudí tak často. :)

Avatar uživatele
Zlatý

Kepler

Jak s nedostatečnou nepřesností? Přece vždycky doletěly až do Japonského moře, ne? Když se jim to vůbec podařilo. Ale ten politiký efekt: usměvavé prasátko KIm a chechtajicí se Kačer Donald!

Avatar uživatele
Zlatý

aliendrone

Kepler>>> Vždycky do Japonského moře? Přinejmenším polovina perfektně zlikvidovala své vlastní odpaliště a ten zbytek právě kvůli tomu Japonskému moři potřebuje TROCHU vyšší přesnost, aby mohl "ztrestat Ameriku a její imperialistické spojence"a vůbec všechny ostatní. ;) :D

Ostatně myslím, že Kim-čong navzdory velkému úsilí v nejbližších dekádách nedokáže zvýšit produkci raket ze dvou na tři za pětiletku díky nedostatku kvalitního dřeva nutného pro jejich katapulty (právě na tom kolové podvozku - a ZASE jsme u té GUMY)! A to nemluvím o zoufalém nedostatku ladících krystalů a elektronek potřebných k lepšímu navsysému. ;) :D :D

Avatar uživatele
Zlatý

Kepler

Estoňan: no právě! To kolo by vlastně mělo přední náhon :-))

Avatar uživatele
Registrovaný

Estoňan

Na USA taky pozor. Zkusme podpořit námi bližší trhy. Kolo musí ,,prdět" a hlavně spolehlivě. Prostě opak centrálního trhu a dalších rudých nesmyslů.

Avatar uživatele
Zlatý

Kepler

No nic, měla to být jenom legrace. Podpořit námi bližší trhy s tím souhlasím. Proto taky vznikla EU. Kačera Donalda ani Pitína nemám rád. Toho prvního proto, že to není politik, ale bohatý blbec, toho druhého proto, že si zajišťuje pozici absolutního vládce i nelegálními prostředky. Je inteligentní a nebezpečný. Pořád KGB. Holt, Rusové asi nějakého toho cara zase potřebují. Dobře jim tak.

Avatar uživatele
Registrovaný

Estoňan

Není třeba politika mít rád, zasluhuje kontrolu tvýma očima. Buďme kritičtí a hlavně: upozorňujme, co jsou komunisté zač.

Avatar uživatele
Registrovaný

Estoňan

Pěkně to tu zprundrovali, jen co je pravda.

 

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 6078
Zlatý led 3213
Zlatý annas 2815
Zlatý hanulka11 2783
Zlatý briketka10 2508
Zlatý Kepler 2456
Zlatý marci1 2080
Zlatý quentos 1784
Zlatý mosoj 1630
Zlatý iceT 1619

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.