Kepler

Myslíte že kdybych si na přední kolo bicyklu dal plášť z Pchongjangu a dozadu americké, tak to kolo by jelo rychleji?

https://pixaba­y.com/photos/tus­cany-italy-tourism-old-4765992/

bycikl = bicykl
https://priruc­ka.ujc.cas.cz/?slo­vo=bicykl

Odpovědi
aliendrone

Vím jak to myslíš, ale určitě NE! Plášť severokorejské produkce – utopie sama o sobě. I kdyby se soudruh Kim-čong pochlapil, tak si to dovedu představit v barvách – bambusová náhražka pryže, která udrží vzduch asi tak 2 sekundy. V případě, že by ses HODNĚ snažil a jel s prázdným předním kolem, tak odlétavající třísky z pláště by tě oslepily a skončil bys ve škarpě. Naštěstí je tam mají hluboké a čisté, žádný bordel, slouží i jako protitankové příkopy. Na druhou stranu je riziko srážky s jiným vozidlem je při tamní hustotě provozu zanedbatelné. ;) :D :D

Kepler

alien: já bych je tak nepodceňoval. Gumy mají zjevně lepčí, než amíci, když jim vybouchl raketoplán kvůli blbému těsnění. A pak ta praxe: vždyť v Severní Korei je snad víc bicyklů, než Korejců, tak snad ty prcgumy na kola mají ucházející kvality, stejně jako kolová vozidla s raketami, když jim stačí ujet jen pár km.

aliendrone

Kepler>>> Právě proto, že potřebují gumu pro ta vozidla s raketami (na kolovém podvozku jsou rakety dopraveny do cíle MNOHEM rychleji, než na pásovém) je jí pro bycikly nedostatek. Jinak to nejde. Fakt, že severokorejsé rakety OPRAVDU létají (některé) je totiž kompenzován jejich nedostatečnou přesností. V porovnání s jejich dopravou na cíl řidičem nebe a dudy, řidiči nezabloudí tak často. :)

Kepler

Jak s nedostatečnou nepřesností? Přece vždycky doletěly až do Japonského moře, ne? Když se jim to vůbec podařilo. Ale ten politiký efekt: usměvavé prasátko KIm a chechtajicí se Kačer Donald!

aliendrone

Kepler>>> Vždycky do Japonského moře? Přinejmenším polovina perfektně zlikvidovala své vlastní odpaliště a ten zbytek právě kvůli tomu Japonskému moři potřebuje TROCHU vyšší přesnost, aby mohl "ztrestat Ameriku a její imperialistické spojence"a vůbec všechny ostatní. ;) :D

Ostatně myslím, že Kim-čong navzdory velkému úsilí v nejbližších dekádách nedokáže zvýšit produkci raket ze dvou na tři za pětiletku díky nedostatku kvalitního dřeva nutného pro jejich katapulty (právě na tom kolové podvozku – a ZASE jsme u té GUMY)! A to nemluvím o zoufalém nedostatku ladících krystalů a elektronek potřebných k lepšímu navsysému. ;) :D :D

Kepler

Estoňan: no právě! To kolo by vlastně mělo přední náhon 🙂

anonym

Na USA taky pozor. Zkusme podpořit námi bližší trhy. Kolo musí ,,prdět" a hlavně spolehlivě. Prostě opak centrálního trhu a dalších rudých nesmyslů.

Kepler

No nic, měla to být jenom legrace. Podpořit námi bližší trhy s tím souhlasím. Proto taky vznikla EU. Kačera Donalda ani Pitína nemám rád. Toho prvního proto, že to není politik, ale bohatý blbec, toho druhého proto, že si zajišťuje pozici absolutního vládce i nelegálními prostředky. Je inteligentní a nebezpečný. Pořád KGB. Holt, Rusové asi nějakého toho cara zase potřebují. Dobře jim tak.

anonym

Není třeba politika mít rád, zasluhuje kontrolu tvýma očima. Buďme kritičtí a hlavně: upozorňujme, co jsou komunisté zač.

anonym

Pěkně to tu zprundrovali, jen co je pravda.