df

Myslíte, že do konce století nastane Sodoma-Gomora?

odeslat🤓

Nejlepší odpověď
Drap

Nemyslím Sodoma a Gomora už byla.

Další odpovědi
elkon

Hloupostmi se nezabývám.

Filip84

Myslím si, že to je věcí názoru. 🤓 Co je třeba „Sodoma-Gomora“ pro mne, bude ráj pro „sultána“, a co je „Sodoma-Gomora“ pro „sultána“, bude ráj pro Tebe. 😈 Hlavně je to věcí názoru! 🤓 Smrdí Trollovi hnáty? 🤢 To je věcí názoru: třeba krávě smrdí prdel mnohem víc! 🤓

pojebat

vykleštit

tabulátor

odeslat🤓

Tonda Káňa

Ne, toto se už podle pohádky stalo, musíš si ji více nastudovat… Ani v té Bibli se nevyznáš 🤪

da ny

NE
„V křesťanské a muslimské tradici jsou Sodoma a Gomora symbolem zatvrzelého
hříchu a pádu a příslovečnou manifestací božího hněvu. Sousloví Sodoma
a Gomora bylo také používáno jako metafora pro neřest nebo homosexualitu.
Do češtiny vstoupil rovněž výraz sodomie ve významu pohlavního obcování
se zvířaty.“
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Sodoma_a_Go­mora

Filip84

df: Máš to špatně formulované! 🤓 To nemá být „Myslíte si, že do konce století nastane Sodoma-Gomora?“, ale „Myslíte si, Sodoma-Gomora do konce století nastane?“, podle vzoru „kolegové policie už na tom pracuje!“. 🤓 Ale je to věcí názoru! 🤓

postřelit

tabulátor

odeslat🤓

df

Filip84: pálí ti to🤓. Nechtělo se mi s tím piplat

Filip84

df: No, pálí … 🤔🤔🤔

Teďka přemýšlím, jestli by to správně nemělo být: „Myslíte si, že Gomora-Sodoma do konce století nastane?“, podle vzoru „kuřecí na kyselo-sladko“! 🤔🤔🤔😈

Tonda Káňa

Filip84, pořád si neodpověděl na dotaz, proč jsem troll? Ptám se na normální otázky, nikoho neprovokuji, jenom reaguji na urážky od tebe a df.

Znáš definici trolla? Zde, našel jsem ti to https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Troll_(inter­net) , je to v češtině, takže to i hospodský pochopí.

Pak řekni, zda jsi se v tom popisu nenašel, protože tvoje konstantní urážení a s tím spojené provokování a šikanování tomu odpovídá 😎😂 A nezapomeň si přepnout z účtu df…