Avatar uživatele
zjentek

Myslíte, že byste kdy v životě dokázali zapomenout na zjenteka?

Kdyby znenadání zmizel, jako mávnutím čarovného proutku 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

(Nebylo by to poprvé, kdy někdo takto znenadání zmizel.)

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 64 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Rokio

Na tebe určitě nezapomenu. Pokud bys z Odpovědi.cz zmizel, budu na tebe vzpomínat jako na dobrého člověka a jako na autora občas zvláštních otázek a odpovědí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Staré ľudové porekadlo hovorí: zíde z očí, zíde z mysle Je to rovnaké ako pri čítaní knihy, čo už mnohí neovládajú.
Jej dej beží pred vami neúnavne ako rieka a niekedy sa musíte vrátiť možno pár krokov, možno až k pramenu, ak si chcete spomenúť, čo bolo niekde predtým… aby ste mohli spoznať nielen následky, ale aj si spomenúť na samotnú príčinu

Uvediem príklad
V tejto súvislosti som si spomenula na dávneho užívateľa tejto stránky „Miroslavst“, ktorý mi napríklad v pošte písal o svojej príprave na cestu „s malým motocyklom spoznávať Rusko“. Žiaľ, odvtedy sa odmlčal, aj na tejto stránke…
Napriek tomu pre mňa nezmizol do stratenej minulosti, dodnes si pamätám niektoré jeho výroky (nielen tie verejné na tejto stránke) niekedy s otázkou: vrátil sa z cesty, alebo zmizol v minulosti?

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Jistě, zbytečnosti není potřeba ukládat do paměti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
df

Narcis

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Filip84 Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Éééé…, kdo/co to je? 😮

Twl už to vidím v barvách. Hned jak se to definitivně potvrdí, vypuknou globální oslavy a ohňostroje, že Hirošima s Černobylem budou proti tomu NIC! Efekty očekávám srovnatelné s větší globální termonukleární válkou. 😉 😄

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Jenom slibuješ a nic z toho…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Df, děkuji za nabídku, ale ne. 🤪

Avatar uživatele
zjentek

Df věděls že narcis se často baví sám se sebou, odpovídá sám sobě, nahrává si tak na smeče a pak si třeba kurewsky zalichotí a tak různě a podobně, jako by to bylo od druhýho? Třeba na webu? Tos netušil, viď? Já bych ti řekl, kdo je ten NEJMOCNĚJŠÍ NARCIS, s kterým jsem se já osobně za nezanedbatelnou délku jednoho života setkal! Ale neřeknu. Bude to mé tajemství do hrobu, ty hlavičko 🤨

Avatar uživatele
df

Nevěděl

Avatar uživatele
zjentek

Elkone, taky názor. Kdybys ty tušil kolik zbytečností máš v té své… Jako ta žába ve studni: Jak veliký je oceán? 2×, 3× větší než má studna? A furt to řeší, v tý svý studni. Nikdy nepochopí. 🤷‍♂️

Avatar uživatele
zjentek

Rokio, Rokiáči, kamaráde, já JSEM zvláštní, v tom se nijak nemýlíš 😛

Nový příspěvek