Avatar uživatele
bolak

Myslíte si že vypadáte na svoji váhu?

Ptám se proto že už mi několikrát přátelé řekli, proč nežeru když jsem tak hubenej. Tak jsem se jich zeptal kolik si myslej že vážím a všichni tipovali něco okolo 60–65 kilo. Šel jsem se zvážit a mám pořád stejně 89 kilo.

Pokud by tedy existoval nějaký index FAT-amorgana, který by se spočítal tak že by se zprůměrovalo 10 odhadů nejbližších známých a vydělilo se to skutečnou váhou, pak by můj index činil přibližně 0,70. :)
Jak jste na tom vy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? iceT, rosinka před 4556 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Počád vypadám obtloustle. Niko ho jsem se na to ale neptal, protože to je evidentní

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
barnajka

Hmmm, kéž bych vypadala! Váhu mám vzhledem k výšce celkem v normálu, ale jelikož jsem dosti sádelnatá, tak vypadám o takových 20kg „větší“. Nikdo mi to sice do očí neřekl, ale stačí jeden pohled do zrcadla a vidím to sama. Upřímně – já se potkat na ulici, taky si tu svou váhu taky nevěřím :))

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
samicek333

Myslím, že nejsem nejhubenější, ale váhu zas tam vysokou nemám, takže jsem na tom asi opačně jak vy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rosinka

Já to mám taky tak nějak. V mládí mě to trápilo, vypadala jsem štíhle a vážila jsem, při výšce 170cm, 68 kg. Nikdo mi to nevěřil a já jsem zas naopak měla trochu mindrák, že váha neukazuje nějakých 55kg, jako měly jiné holky a pořád jsem držela diety. Dneska vím, že důležitější je, jak se cítím a jak vypadám, než kolik vážím.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek