autacek

Myslíte si, že tuzemští miliardáři jsou obecně tak lakomí, že nezajistí své potomky alespoň tak, aby drželi ústa?

Nejlepší odpověď
dubraro

Myslím, že je to celé mnohem složitější. Zajímavou hypotézu předkládá Klára Samková, a nevyplývá z ní, že by tuzemský miliardář na svém potomkovi šetřil.

Zdroj: https://www.par­lamentnilisty­.cz/arena/moni­tor/Nechte-Babise-byt-Klara-Samkova-vycetla-v-pribehu-premierova-syna-sokujici-veci-ktere-jeste-nepadly-559541

Další odpovědi
mosoj

Víš že auťáčku strčíš do kapsy kdejakou drbnu? Mně by spíše zajímalo jak se mohlo stát, že psychicky nemocný člověk pilotoval do roku 2015 dopravní letadlo Boeing. Myslíš si, že není zabezpečený?

dudu

Z obsahu reportáže redaktorů Slonkové a Kubíka nevyplývá, že Andrej Babiš jr. a jeho matka paní Babišová dali souhlas anebo věděli o tom, že jsou obrazově i zvukově nahráváni. Samotná nahrávka přitom vznikla utajeným způsobem (skrytou kamerou v brýlích) a na její pořizování nebyli upozorněni (natož dotázáni na souhlas).
Postup „investigativních novinářů" – redaktorů Slonkové a Kubíka se tak jeví jako zavrženíhodný. Ale nejenom to. Po konzultaci s právníkem Dr. iur. Juliusem Effenbergergem, advokátem v Zurichu, se vnucuje podezření, že se oba novináři mohli na území Švýcarska dopustit trestného činu.
I bez ohledu na případnou trestní odpovědnost je postup uvedených redaktorů neakceptovatelný. Doslova totiž „přepadli“ Andreje Babiše jr. a jeho matku v jejich bytě a zveřejnili, kde přesně se jejich byt nachází. Takový postup je nejen neetický, ale porušuje právo na ochranu osobnosti a na ochranu soukromého života, které je zaručeno každému (mimo jiné) také článkem 8 Evropské úmluvy o lidských právech.
Zdroj: https://www.kraj­skelisty.cz/pra­ha/20873-hyeny-se-slezaji-nad-mrsinou-svatku-svobody-a-demokracie-aneb-kdo-prvni-odstreli-babise-komentar-stepana-chaba.htm?utm_sou­rce=www.seznam­.cz&utm_medium=sek­ce-z-internetu

led

Nie, nemyslím si to a neverím týmto nečestným spôsobom získaným informáciám. V pozadí je ktosi, Mefistoteles, kto riadi, nikým nevidený zatienený médiami, túto nie ojedinelú kauzu proti súčasnému premierovi.

Anikitos

Ti chytří bohatí nedávají svým dětem moc peněz. A to ne kvůli lakotě, ale proto aby je naučili vážit si peněz, pracovat a být skromnějšími.

Dát dětem příliš velké bohatství je jedno z nejhoršího, co pro ně můžou udělat. Peníze je sice třeba nezkazí, ale pokud jim nerozumí a neumí s nimi, tak jim spíš uškodí než aby jim prospěly.

ivzez

Držet ústa či klávesnici by měl především ten,
kdo nerozumí psanému textu, kdo nevidí přes titulek
obsah a význam textu a kdo (asi) neumí svůj jazyk.

„Reportáž“ rádoby „investigativní“ Slonkové
mne ale potešila minimálně dvěma věcmi:

(1)
Způsob, jakým na ni reaguje Štěpán Cháb (viz odkaz v odpovědi Dudu),
ukazuje, že existují i novináři, kteří ctí etická a morální pravidla.

(2)
Snad ještě více mne potešilo, že se ke zdejší „hyeně“
nikdo nepřipojil…

Mc Merkurion

… víš pro koho dotyční novináři pracují ??? … pro seznam, a ten je proti Babišovi neustále, stačí se podívat na Tunu v a dost, podle něj může Babiš úplně za všechno, vono to vypadá, že ti co ho volili jsou totální blbci a raději měli zvolit Kalouska s těma jeho padákama a sjinejma průšvihama (když tak rád čteš, počti si: Miroslav Kalousek /Nadační fond proti korupci/ http://www.nfpk­.cz/_userfiles/sou­bory/tiskovky/MKa­lousekNFPKStruc­na.pdf ; http://www.czechfre­epress.cz/kau­zy/podvody-miroslava-kalouska-ministra-financi-to-je-tedy-sila.html ) …
… co se týče dotací (reakce na Čapák), takovejch bylo víc https://www.ty­den.cz/rubriky/do­maci/kalouskuv-urad-odpustil-pokuty-za-zneuzite-dotace_205015.html a Kalousek je odpustil …
… už mně s tím štveš, asi jsi ještě nikoho psychicky nemocnýho nepotkal, toho totiž neuplatíš, ten má svoji hlavu a schizofrenie je sviňa …