Avatar uživatele
anonym

Myslíte si,že se toto stalo?

Okopíroval jsem to a předkládám : Jedu autem a vidím záblesk kamery. Sem hned pochopil, že mě fotí kvůli překročení rychlosti, ikdyž jsem věděl, že rychlost jsem nepřekročil.
Tak abych se ujistil, že mám pravdu, objel jsem ulici a projel znovu v tom samém místě na menší rychlost. A zase to blesko. Byla to pro mě zábava, tak jsem projel kolem té kamery ještě třikrát s rychlostí želvy a
s úsměvem do kamery, která mě fotila po každém průjezdu. Věděl jsem, že nepřekračuju rychlost, tak ať mají policajti hezký fotky.
Za dva týdny jsem dostal dopis, kde bylo pět složenek za řízení vozidla bez zapnutého pásu…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? anonym, tom004, Damiana, briketka10 před 4177 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

I toto se mohlo stát. Pžed řasem jsem dostal v podstatě to samé, s tím malým rozdílem , že záblesku si všimla manýelka. Šofér jí oponoval, že jel podle pžedpisů. Opakování bylo stejné. Závěr se lišil o to, že pokuty byly za nepřipoutaného spolujezdce.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Děda Louda

Určitě se najde takový filuta, který je přesvědčený, jak přečůral ostatní, leč je po zásluze potrestán.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Nevěřím. policajti nejsou tak rychlí. Čtrnáct dnů, takovou rychlost neumí zařadit. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

já bych tomu i věřila, ale jak píše
tom004 myslíš, že jsou tak rychlí :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sevos

Ježišmarja,to je smůla,
Doplňuji:
Věřím tomu,

Upravil/a: sevos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jpau

Je to blbost z principu věci.

Radar měří rychlost auta pomocí el. mag. vln, popř. laserem. Žádná z těchto technologií při měření nevyhodnocuje, zda-li je řidič připoutaný – to by musel fotit každého a to nefotí.

V neposlední řadě si nedovedu představit, že by někdo vyhodnocoval takové množství snímků, kolik jich musí vzniknout při zaznamenání každého auta.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Samozřejmě, to máme v Ostravě na jedné z nejrušnějších křižovatek – ze všech čtyř směrů kombinace radarů (vhučení do křižovatky vyšší rychlostí než 50 km/h) a kamer s bleskem (vhučení do křižovatky na červenou + zapnuté pásy). Kdo si klepe na čelo, že kamera přes čelní sklo není schopna rozeznat, jestli cestující má nebo nemá zapnutý pás, je s odpuštěním dost naivní.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek