Myslíte si,že se toto stalo?

Okopíroval jsem to a předkládám : Jedu autem a vidím záblesk kamery. Sem hned pochopil, že mě fotí kvůli překročení rychlosti, ikdyž jsem věděl, že rychlost jsem nepřekročil.
Tak abych se ujistil, že mám pravdu, objel jsem ulici a projel znovu v tom samém místě na menší rychlost. A zase to blesko. Byla to pro mě zábava, tak jsem projel kolem té kamery ještě třikrát s rychlostí želvy a
s úsměvem do kamery, která mě fotila po každém průjezdu. Věděl jsem, že nepřekračuju rychlost, tak ať mají policajti hezký fotky.
Za dva týdny jsem dostal dopis, kde bylo pět složenek za řízení vozidla bez zapnutého pásu…

Nejlepší odpověď
Drap

I toto se mohlo stát. Pžed řasem jsem dostal v podstatě to samé, s tím malým rozdílem , že záblesku si všimla manýelka. Šofér jí oponoval, že jel podle pžedpisů. Opakování bylo stejné. Závěr se lišil o to, že pokuty byly za nepřipoutaného spolujezdce.

Další odpovědi
Děda Louda

Určitě se najde takový filuta, který je přesvědčený, jak přečůral ostatní, leč je po zásluze potrestán.

tom004

Nevěřím. policajti nejsou tak rychlí. Čtrnáct dnů, takovou rychlost neumí zařadit. 🙂

briketka10

já bych tomu i věřila, ale jak píše
tom004 myslíš, že jsou tak rychlí :D

sevos

Ježišmarja,to je smůla,
Doplňuji:
Věřím tomu,

jpau

Je to blbost z principu věci.

Radar měří rychlost auta pomocí el. mag. vln, popř. laserem. Žádná z těchto technologií při měření nevyhodnocuje, zda-li je řidič připoutaný – to by musel fotit každého a to nefotí.

V neposlední řadě si nedovedu představit, že by někdo vyhodnocoval takové množství snímků, kolik jich musí vzniknout při zaznamenání každého auta.

cochee

Samozřejmě, to máme v Ostravě na jedné z nejrušnějších křižovatek – ze všech čtyř směrů kombinace radarů (vhučení do křižovatky vyšší rychlostí než 50 km/h) a kamer s bleskem (vhučení do křižovatky na červenou + zapnuté pásy). Kdo si klepe na čelo, že kamera přes čelní sklo není schopna rozeznat, jestli cestující má nebo nemá zapnutý pás, je s odpuštěním dost naivní.