jirka F

Myslíte si, že se naplní obavy z příchodu malé doby ledové?

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/hrozi-po-roce-2020-mala-doba-ledova

https://euroz­pravy.cz/veda-a-technika/veda/211185-svet-se-riti-do-doby-ledove-podle-modelu-se-zeme-zacne-v-roce-2021-vyrazne-ochlazovat/

Tady se zase píše že až po roce 2021 by se mělo začít ochlazovat jak to vidíte vy přikláníte se k ochlazování či spíše zhoršení globálního oteplování.

Myslíte si že se naplní obavy z příchodu malé doby ledové?

Nejlepší odpověď
aliendrone

c) jiná odpověď

Popravdě o tom nepřemýšlím, stejně tak jako o tom, jestli „náhodou“ na nás nemíří jet z nějaké supernovy (což by znamenalo finíto pro lidstvo). Stejně s tím nic nemůžeme efektivně udělat. Když přijde, tak přijde a pak budu to řešit. ;) :)

Další odpovědi
ivzez

c) jiná odpověď

Doufám, že se začne ochlazovat, ta letní vedra nesnáším.
Poslední roky se vysloveně bojím, jaké zase bude léto.

Drap

c) jiná odpověď

Samozřejmě že se naplní. Nebude to třeba v roce 2021,ale dříve nebo později se tak stane. Co planeta existuje,tak se střídají teplejší a studenější období.