Avatar uživatele
jirka F

Hrozí po roce 2020 malá doba ledová?

Dobrý večer, před chvílí jsem četl články, které pojednávají o tom, že po roce 2020 má nastat malá doba ledová a pak jsem trochu zapátral v ´předchozích zimách a podíval se i na graf sluneční aktivity a všechno nasvědčovalo tomu, že v roce 2020 by mohla nastat malá doba ledová. Tak se ptám, jestli po roce 2020 hrozí malá doba ledová, nebo ne.

Ps: A prý to má být skoro stejné chladné, jako bylo Maurderovo minimum, kdy zima trvala půl roku a léta byla velmi krátká a studená.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Agneta před 2978 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Děda Louda

Odpoveď byla označena jako užitečná

Doba ledová zákonitě v rámci globálního oteplování přijde.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?jirka F Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Ta prej hrozí furt. Strašej tím v jednom kuse, ale na 100 % to nikdo není schopen říct.

P.S.: To bych se divil, že v by v tom článku nebyla jediná čárka.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Zatím nikdo netuší kdy příjde. Může to být dříve i později

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Agneta

Vypadá to že hrozí, už jsem to taky slyšela, a to „globální oteplování“ ji možná zase trošku zmírní, ale nám to může být jedno – máme přece topení:DD

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?redy Nahlásit

Avatar uživatele
Štoura

Mně už asi v plechovce zima nebude, ale tmavému lidskému odpadu, který bu-bu-bude obývat kdysi civilizovanou a prosperující Evropu, budou mrznout dršky. To jim přeju !

Upravil/a: Štoura

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
arachis

Už jsme vstoupili do éry začátku doby ledové a nemyslím, že by bude malá. Bude taková, jako ty předešlé a možná ještě horší díky tomu, že člověk zrovna přírodě moc nepomáhá.

před 2977 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jirka F

a si myslím že jestli se taky potom kdyby to bylo zmenilo proudění golvského proudu tak to by pak teda bylo katastrofický.

před 2978 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jirka F

promiňte ty chyby spravně má být po roce 2020

před 2978 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Štoura

„Golfský proud“ … taky jedna, taková malá.

před 2978 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek