jirka F

Hrozí po roce 2020 malá doba ledová?

Dobrý večer, před chvílí jsem četl články, které pojednávají o tom, že po roce 2020 má nastat malá doba ledová a pak jsem trochu zapátral v ´předchozích zimách a podíval se i na graf sluneční aktivity a všechno nasvědčovalo tomu, že v roce 2020 by mohla nastat malá doba ledová. Tak se ptám, jestli po roce 2020 hrozí malá doba ledová, nebo ne.

Ps: A prý to má být skoro stejné chladné, jako bylo Maurderovo minimum, kdy zima trvala půl roku a léta byla velmi krátká a studená.

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Doba ledová zákonitě v rámci globálního oteplování přijde.

Další odpovědi
quentos

Ta prej hrozí furt. Strašej tím v jednom kuse, ale na 100 % to nikdo není schopen říct.

P.S.: To bych se divil, že v by v tom článku nebyla jediná čárka.

Drap

Zatím nikdo netuší kdy příjde. Může to být dříve i později

Agneta

Vypadá to že hrozí, už jsem to taky slyšela, a to „globální oteplování“ ji možná zase trošku zmírní, ale nám to může být jedno – máme přece topení:DD

Štoura

Mně už asi v plechovce zima nebude, ale tmavému lidskému odpadu, který bu-bu-bude obývat kdysi civilizovanou a prosperující Evropu, budou mrznout dršky. To jim přeju !

arachis

Už jsme vstoupili do éry začátku doby ledové a nemyslím, že by bude malá. Bude taková, jako ty předešlé a možná ještě horší díky tomu, že člověk zrovna přírodě moc nepomáhá.

jirka F

a si myslím že jestli se taky potom kdyby to bylo zmenilo proudění golvského proudu tak to by pak teda bylo katastrofický.

jirka F

promiňte ty chyby spravně má být po roce 2020

Štoura

„Golfský proud“ … taky jedna, taková malá.