Rokio

Myslíte si, že nekrofilie je vždy špatná?

Vždyť nekrofil nikomu neubližuje. Těm mrtvolám už je to jedno, pokud si ty mrtvoly sám nevyrábí. Pokud například má pohlavní styk s vaší zesnulou maminkou, nebo otcem, tak jim to nijak neškodí.

Po smrti totiž nic není podle ateistů. Období posmrtné se podobá hluboké narkóze. Co se týče křesťanů, tak do nebe jde pouze duše a tělo se rozpadne.

Sexuální vztah k zesnulým je podle mě v pořádku za předpokladu, že nekrofil nikoho nevraždí, ale pouze si užívá s ostatky lidí, kteří během svého života pro nás byli drazí, starali se o nás a už nejsou mezi námi.

Nejlepší odpověď
Edison

Tak si představ, jaký berebery na sobě takové rozkládající se tělo asitak má… Tfuj…

Další odpovědi
iceT

Ty Rokio, jako sorry, ale jsi kus hovada.....beru zpět, celý hovado.
Nevím, jak by se ti líbilo, kdyby někdo takto zacházel s tělem tvojí zesnulé maminky.

elkon

V tom případě se dej vyšetřit, protože nemáš hlavu v pořádku.

aliendrone

Noooo…, asi takhle. Pokud budeš mlátit malé MRTVÉ holčičky, tak v tom nevidím zase až tak něco strašného. Ale BACHA! Musí být už mrtvé ještě PRED TÍM, než je začneš mlátit! Jinak je to e-e! ;) :D :D