kurec

Myslíte si, že nejkrutější způsob, jak prožít Vánoce, je prožít je sám bez společnosti?

Nejlepší odpověď
Edison

Proč? Třeba to někomu vyhovuje… Svatej klid.

Další odpovědi
Kepler

Určitě ne. Já jako rozvedený singl si slavím podle svého už 13 let. Není nic lepšího!

aliendrone

Kruté? Spadls z motorky při 300km/h? Párkrát se mi to poštěstilo, jenže pořád se tomu vyhýbat NEMŮŽEŠ, no. Letos moje snahy „cuknout“ byly preventivně zmařeny už koncem října. Naštěstí jsou Vánoce jen jednou do roka! ;) :D :D

Kajoch

Pokud máte psa,tak za mě nikoliv:))

cochee

To by byl pro mě ideální způsob, avšak ne „prožití,“ ale „přežití“… těch… no, ani se mi to nechce pojmenovat.

orestez

Vzhledem k uslintaným vánočním českým písním, které jedou neustále jak zubatý mlýn, myslím, že je důležité s kolegy dodělat úkol. Mám ovšem obavy o starší a téměř nad hrobem, aby to taky nebrali moc komerčně – posezení s rodinou, vlaječky na pudingu, hrající koledy. Takové pojetí Vánoc je spíš o chlubení. Existuje půlnoční mše, tam najdeme naplnění. J't0jbu, chci si užít Listen to Main! by jarreczech #np on #SoundCloud
https://soundclou­d.com/jarreczech/set­s/main