Rokio

Myslíte si, že mám sníženou rozpoznávací příčetnost?

Nedávno jsem otrávil psa naší rodiny a ani jsem si to neuvědomil a dal jsem do směsného odpadu něco, co tam nepatří.

Naší feně jsem dal kůžičky od lososa, které jsem dostal od naší sousedky a fenka z toho měla pár dní průjem a do popelnice jsem dal staré zavařeniny a ocelové plechovky, nikoliv však chemikálie (Ty vím, že tam nepatří.).

To ale není to nejhorší. Stává se mi už docela často, že nedokážu odhadnout důsledky svých činů a rovněž uplatňuji normy etikety nevhodným způsobem, přičemž vypadám jako šašek.

Jinak ale vím například, že vražda, zabití, loupež, krádež, znásilnění, vandalismus, poškození cizí věci jsou trestné činy. V právo se docela vyznám, a tak jsem nikdy nebyl stíhán za spáchání trestného činu.

Nejlepší odpověď
ivzez

Míníš-li spojením „rozpoznávací příčetnost“ rozpoznávací schopnost, pak
ano, podle mne nemáš dostatečný náhled na dopad (dosah) toho, co děláš.

Nevycházím z informací v této otázce,
vycházím z toho, jak na mne (nejen) zde působíš.

_________

Poznámka:
Do směsného odpadu snad každý občas vyhodí něco, co tam nepatří.

Další odpovědi
led

Nemyslím, skôr sa musíte ešte veľa učiť.

aliendrone

Už jsem ti to psal, takže ještě jednou. Zkus sbalit ženskou a hned budeš mít jiné starosti, věř mi!!! ;) :D :D