Rokio

Myslíte si, že jednou bude nejvíce diskriminovaný běloch bez vyznání, popřípadě s křesťanským vyznáním mužského pohlaví?

Bude mi 25 let. Myslíte si, že se toho dožiju, pokud se tohle stane?

Nejlepší odpověď
elkon

V pětadvaceti už bys mohl mít rozum a nevymýšlet hlouposti.

Další odpovědi
autacek

Pokud jsi při tom všem gay, tak budeš v pohodě.

zjentek

Mám neblahé tušení, že brzy bude nejvíce diskriminovaným tvorem geneticky nemodifikovaný člověk. A hrozí to velmi brzy, prakticky hned „po“ vakcinaci proti kovidu.

No, Rokio, myslím,že je nejvyšší čas ztratit se v nějakým domorodým kmeni.

ivzez

Ne.

(Tím věkem se snad radši ani nechlub.)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.