bolak

Myslíte si že je možné, aby lidem co spí s otevřenou pusou při otevřeném okně…

… vlétla do bytu masařka a nakladla jim ve spánku vajíčka do pusy?

Nejlepší odpověď
briketka10

Ano, teoreticky je to možné

jen do okna člověku s otevřenou pusou co již nežije delší dobu :)
Doplňuji:
nejdříve larvy poté se z nich vylíhnou červi jak, no to už všichni znáte..

Další odpovědi
Drap

Ano, teoreticky je to možné

Je možné aby masařka vlétla do pusy, ovšem za předpokladu, že by spal během dne, protože masařky v noci nelétají. Vajíčka by mu taky nenakladla protože ty klade do mrtvého masa, nebo masa začínajícího se rozkládat. A pokud by to i chtěla udělat, tak by ho to šimralo a vzbudil se a masařku buď spolkl, a nebo vyplivl

xko

Ne, je to nešmysl

Třeba z diskuzí po netu.......... člověk za život ve spánku spolkne až 50 pavouků :) mně se to stalo osobně :) sice vím o jednom ale extra zážitek v tom nevidím :D