Rokio

Myslíte si, že bych měl zaplatit za svoje hříchy?

Měl bych podle vás trpět kvůli tomu, co jsem za člověka a jaká zrůda se ze mě stala? Měl bych padnout na kolena a omluvit se lidem, kterým jsem ublížil? Měl bych se kát a napravit zvěrstva, kterých jsem strůjcem?

Dámy a pánové, omlouvám se a odcházím. Sbohem.

Odpovědi
Drap

Měj se hezky. A se hříchy si starosti nedělej. Stejně jednou za všechny zaplatíš.

Kelt

Platit budeme všichni, účet se dělá průběžně. Otázkou je jak a čím, protože tam si nemůžeš vzít žádnou hotovost, ani platební kartu.

jirka F

Měj se hezky a třeba tady ještě někdy nakoukneš přeji ti hodně štěstí v životě. Se svými hříchy si starosti moc nedělej.Příjde čas kdy budeš platit za svoje hříchy.

Souhlasím s Drapem.

elkon

Hlavně už bys měl přestat s těmi hloupostmi otravovat. Jestli jen honíš body, tak je to trapné.

Čecho_slovák

Rouháš se. Ty se do Nebe nedostaneš. Amen