Rokio

Myslíte si, že by stát měl více podporovat černochy?

Důvod je prostý. Aby byla naše země méně rasistická. Naopak by měli větší daně platit běloši.

Nejlepší odpověď
GM

A to jako proč? Všichni jsme si rovni.

Další odpovědi
Disraeli

Ani ne, v Česku je velmi zanedbatelné mnnožství černochů/Afričanů. Ale pár jsem jich potkal a s rasismem ze strany Čechů jsem se nesetkal.
Nechápu vyšší daně, to je pak rasismus a diskriminování. Navíc to ani není proveditelné.
Češi jsou hlavně rasističtí vůči cikánům. A spíše na základě jejich chování (často opodstatněné – vina státu) a víceméně protěžováním ze strany státu. A pak ještě vůči Arabům a muslimům (protože běženci, protože terorismus – Sýrie, Irák,… a hlavně protože média).
Stát by měl spíš všeobecně prosazovat rasovou a jinou toleranci a rovnost.

dubraro

Myslím, že u nás černoši žádnou speciální podporu od státu nepotřebují. Jednak je jich u nás nepatrný počet, druhak mohou v případě potřeby dostat podporu stejně jako každý jiný občan. Naopak, udělování nějaké zvláštní podpory jen podle barvy pleti by byl rasismus a diskriminace jak řemen.

JežíšKristus

Těžko určit, kdo je které rasy. Řada lidí v Plzni je přičmoudlá, protože tam byli Američani. Na střední jsme měli bílého kluka s afrem – potvrdil, že Američani nezasáhli v rodině pouze vojensky…

Emefej

Vynikající nápad. Nechceš vstoupit do politiky? S tvými myšlenkovými pochody ti tady pomalu začíná být těsno.

dubraro

JežíšKristus:
Znám podobný případ. Kamarádka má bílou pleť, ale obličej, vlasy a postavu (a sportovní nadání) jako černoška. Tatínek byl Kubánec. Jsem zvědavý, jaké dítě se narodí její dceři 🙂