mrtvyhubar

Myslíš si o sobě, že jsi pěkný a fyzicky atraktivní? Měl jsi někdy depresi z toho, že nejsi hezký?

Nejlepší odpověď
zjentek

Co je to za blbost? Každý je JEDINEČNÝ! Jak může někdo „nebýt hezký“? Nejspíš v tom mášmišmaš, srovnej si priority. (;

Př: Michal Kolesa, Rokio, JÁ… my všichni budeme rozdílní, nikdy nebudeme STEJNÍ, i když z první dobré by to tak mohlo hodně vypadat. Pche… Jaká deprese? (; (; (;

Další odpovědi
xiperio

Nevím jestli deprese. Ale kdo nebyl, v nějaké fázi věku, sám se sebou spokojený? A myslím, že v době dospívání toto téma bylo u každého častým porovnáváním s ostatníma.

Rokio

Nemyslím si, že jsem pěkný a fyzicky atraktivní, ale jsem se sebou spokojený, pokud jde o vzhled.

Depresi jsem z toho neměl.

marci1

Jaká jsem, taková jsem. Fyzično je fajn, ale musí být propojeno duševnem. Pokora a skromnost je nejlepší obrana nejen před pýchou, ale také před komplexem méněcennosti. A nevznikne žádná depka! 🙂

hapiky

Kdo často kouká do zrcadla, je ujetý. Nejlépe to neřešit, když dostaneš kopačky, bude to odpověď na to, co si o sobě myslíš (bývá to povětšinou nadhodnocené).
No, a co jsou ty deprese?

Drap

Nemyslím si to o sobě a ani jsem si to nikdy nemyslel. Podobné deprese jsem nikdy neměl a ani bych si je nepřipustil. K čemu by to bylo dobré?

aliendrone

Je ZCELA VYLOUČENO, že bych se degradoval na úroveň „pěkný a fyzicky atraktivní“, jsem totiž nejkrásnější, nejskvělejší, nejúžasnější etc. aliendrone, víš? ;) :D

Žádná deprese se tudíž logicky nekonala, ale…

Vzpomínám na svoji „náctiletou“ životní etapu, kdy někteří z mých vrstevníků měli již slušivé strniště, zatímco já usilovně patlal štětkou CELOU hubu, abych oholil těch NĚKOLIK vousů. Deprese to sice nebyla, ale ke spokojenosti to mělo DALEKO. ;) :D :D

Smack

Depky z Příbrání na váze, takže ano.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Daidal

Drap, deprese nejsou logicky nikdy dobré a nikdo o ně nestojí. Přesto existují a vyskytují se, i když nejsou dobré. Nikdo dobrovolně, alespoň vědomě, nechce být nešťastný a v depresi a přesto se mu to může stát. Jakékoli takové konstatování je irelevantní a nesmyslné.
Někomu by někdo mohl třeba zemřít. A můžeš se úplně stejně retardovaně zeptat „k čemu by to bylo dobré.“ Na situaci nezáleží, ta nesmyslnost a irelevantnost toho konstatování, je stejná.
K ničemu by to dobré nebylo. To neznamená, že by to nebylo možné a že by se to nemohlo stát.