Avatar uživatele
mrtvyhubar

Myslíš si o sobě, že jsi pěkný a fyzicky atraktivní? Měl jsi někdy depresi z toho, že nejsi hezký?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? marci1, aliendrone před 1021 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

Co je to za blbost? Každý je JEDINEČNÝ! Jak může někdo „nebýt hezký“? Nejspíš v tom mášmišmaš, srovnej si priority. (;

Př: Michal Kolesa, Rokio, JÁ… my všichni budeme rozdílní, nikdy nebudeme STEJNÍ, i když z první dobré by to tak mohlo hodně vypadat. Pche… Jaká deprese? (; (; (;

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
xiperio

Nevím jestli deprese. Ale kdo nebyl, v nějaké fázi věku, sám se sebou spokojený? A myslím, že v době dospívání toto téma bylo u každého častým porovnáváním s ostatníma.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

Nemyslím si, že jsem pěkný a fyzicky atraktivní, ale jsem se sebou spokojený, pokud jde o vzhled.

Depresi jsem z toho neměl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Jaká jsem, taková jsem. Fyzično je fajn, ale musí být propojeno duševnem. Pokora a skromnost je nejlepší obrana nejen před pýchou, ale také před komplexem méněcennosti. A nevznikne žádná depka! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hapiky

Kdo často kouká do zrcadla, je ujetý. Nejlépe to neřešit, když dostaneš kopačky, bude to odpověď na to, co si o sobě myslíš (bývá to povětšinou nadhodnocené).
No, a co jsou ty deprese?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nemyslím si to o sobě a ani jsem si to nikdy nemyslel. Podobné deprese jsem nikdy neměl a ani bych si je nepřipustil. K čemu by to bylo dobré?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Je ZCELA VYLOUČENO, že bych se degradoval na úroveň „pěkný a fyzicky atraktivní“, jsem totiž nejkrásnější, nejskvělejší, nejúžasnější etc. aliendrone, víš? ;) :D

Žádná deprese se tudíž logicky nekonala, ale…

Vzpomínám na svoji „náctiletou“ životní etapu, kdy někteří z mých vrstevníků měli již slušivé strniště, zatímco já usilovně patlal štětkou CELOU hubu, abych oholil těch NĚKOLIK vousů. Deprese to sice nebyla, ale ke spokojenosti to mělo DALEKO. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Smack

Depky z Příbrání na váze, takže ano.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Daidal

Drap, deprese nejsou logicky nikdy dobré a nikdo o ně nestojí. Přesto existují a vyskytují se, i když nejsou dobré. Nikdo dobrovolně, alespoň vědomě, nechce být nešťastný a v depresi a přesto se mu to může stát. Jakékoli takové konstatování je irelevantní a nesmyslné.
Někomu by někdo mohl třeba zemřít. A můžeš se úplně stejně retardovaně zeptat „k čemu by to bylo dobré.“ Na situaci nezáleží, ta nesmyslnost a irelevantnost toho konstatování, je stejná.
K ničemu by to dobré nebylo. To neznamená, že by to nebylo možné a že by se to nemohlo stát.

před 1021 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek