Rokio

Myslí to rasista většinou dobře?

Ti, co se dopouštějí rasistického chování, myslí to obvykle dobře?

Odpovědi
xiperio

Pokud není lékařsky označený jako nesvéprávný, tak nemyslí.

Ametyst

Nemyslí to dobře. Otázka je, kolik znáš rasistů. V ČR nebo ve světě? Není to tak, že pisálkové a masmedia vytipují někoho, kdo se jim nelíbí, a oznámí veřejnosti- tenhle člověk je rasista? Odkud se dozvíme o rasismu než z masmedií? To je velmi pochybný a tendenční zdroj informací. Byla bych proto velmi opatrná někoho nálepkovat jako rasistu.

Lgee

Ano, myslim.