Avatar uživatele
petka.s

Jsme my holky něco extra?

My holky sme něco extra?

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1995 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Zajímalo by mě, v čem jste extra. Sama sebe za něco extra nepovažuji, třeba mně poradíte.

Jsem extra v tom, že nejsem muž. Navíc už nejsem holka, ale žena.

Třeba nosíte oděvy značky Blendshe, takže jste extra módní.
Nebo máte extra kredit od Vodafone či O2?
Nebo jste přihlášená na webu eXtra.cz?

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

JO! Jste MNOHEM zajímavější a hezčí než chlapi! Si myslím. Já! (i když pro 4% menšinu to asi bude jiné… ) ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

Ne, nejsme.
Něco podobného si myslí jenom hloupé sebestředné holky,
které nikoho kromě sebe neuznávají.

(A nemusí to být vždy jen holky,
lze se s tím setkat i u sebestředných „samců“.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Ano, už len tým, že nieste „extra kluci“.
Ale teraz vážne, nestavajte sa do polohy extra. Táto poloha je prvá na rane.
Hovorí sa:
Kto je na čele, nemá s kým súťažiť, môže sa len pozerať dozadu, kto ho dobieha. Kto sa vyvyšuje o hlavu, musí mať dobrú ochranu, inak o ňu rýchlo príde.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Anikitos

Rozdíl mezi ženami a dívkami je v tom, že dívky touží po pozornosti, ženy chtějí respekt.

„Myslím, že ženy jsou bláznivé, když se snaží vyrovnat mužům. Jsou mnohem lepší a vždycky byly. Cokoliv ženě dáš, vždycky to udělá lepším. Dáš-li ji spermii, ona ti dá dítě. Dáš-li ji dům, dá ti domov. Dáš-li ji potraviny, udělá ti jídlo. Dáš-li ji úsměv, dá ti srdce. Cokoliv ji dáš, to znásobí a rozšíří. Takže pokud se k ní chováš jako vůl, buď připraven, že dostaneš kopu sraček." – William Golding

Ovšem záleží jak které ženy..... „Muž nemůže potkat nic lepšího než ženu, pokud je dobrá a nic horšího, pokud je zlá.“ – Hesiodos

„Nejlaskavější ze všech stvoření jsou ženy, a nejnepříjemnější taky." – Machiavelli

„Pro muže je nejlepší, pokud má za ženu dobrou hospodyni a rádkyni. Taková žena je pak skutečný anděl." – A. Carnegie

Upravil/a: Anikitos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Palpatine

V normálním případě ne. Tedy pokud nejsi feministka. Potom tedy jo. Já tedy osobně nikoho podle pohlaví nesoudím a s každým jednám rovnocenně. A nepřišlo by mi, že by holky nebo ženy byli něco extra. Extra nejsou ani kluci a ani muži.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… ne, a ani nemůžete být, jelikož nechcete, doba dam a džentlmenů je pryč, nyní je genderová rovnoprávnost …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

To se dá HNED zjistit- ukaž fotku!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Anikitos, vtipné… ale skúste vložiť aj názory tej druhej „postihnutej“ strany. Možno sa potom spolu zasmejeme 🙂

před 1995 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek