petka.s

Jsme my holky něco extra?

My holky sme něco extra?

Nejlepší odpověď
annas

Zajímalo by mě, v čem jste extra. Sama sebe za něco extra nepovažuji, třeba mně poradíte.

Jsem extra v tom, že nejsem muž. Navíc už nejsem holka, ale žena.

Třeba nosíte oděvy značky Blendshe, takže jste extra módní.
Nebo máte extra kredit od Vodafone či O2?
Nebo jste přihlášená na webu eXtra.cz?

Další odpovědi
aliendrone

JO! Jste MNOHEM zajímavější a hezčí než chlapi! Si myslím. Já! (i když pro 4% menšinu to asi bude jiné… ) ;) :D :D

ivzez

Ne, nejsme.
Něco podobného si myslí jenom hloupé sebestředné holky,
které nikoho kromě sebe neuznávají.

(A nemusí to být vždy jen holky,
lze se s tím setkat i u sebestředných „samců“.)

led

Ano, už len tým, že nieste „extra kluci“.
Ale teraz vážne, nestavajte sa do polohy extra. Táto poloha je prvá na rane.
Hovorí sa:
Kto je na čele, nemá s kým súťažiť, môže sa len pozerať dozadu, kto ho dobieha. Kto sa vyvyšuje o hlavu, musí mať dobrú ochranu, inak o ňu rýchlo príde.

Anikitos

Rozdíl mezi ženami a dívkami je v tom, že dívky touží po pozornosti, ženy chtějí respekt.

„Myslím, že ženy jsou bláznivé, když se snaží vyrovnat mužům. Jsou mnohem lepší a vždycky byly. Cokoliv ženě dáš, vždycky to udělá lepším. Dáš-li ji spermii, ona ti dá dítě. Dáš-li ji dům, dá ti domov. Dáš-li ji potraviny, udělá ti jídlo. Dáš-li ji úsměv, dá ti srdce. Cokoliv ji dáš, to znásobí a rozšíří. Takže pokud se k ní chováš jako vůl, buď připraven, že dostaneš kopu sraček." – William Golding

Ovšem záleží jak které ženy..... „Muž nemůže potkat nic lepšího než ženu, pokud je dobrá a nic horšího, pokud je zlá.“ – Hesiodos

„Nejlaskavější ze všech stvoření jsou ženy, a nejnepříjemnější taky." – Machiavelli

„Pro muže je nejlepší, pokud má za ženu dobrou hospodyni a rádkyni. Taková žena je pak skutečný anděl." – A. Carnegie

Palpatine

V normálním případě ne. Tedy pokud nejsi feministka. Potom tedy jo. Já tedy osobně nikoho podle pohlaví nesoudím a s každým jednám rovnocenně. A nepřišlo by mi, že by holky nebo ženy byli něco extra. Extra nejsou ani kluci a ani muži.

Mc Merkurion

… ne, a ani nemůžete být, jelikož nechcete, doba dam a džentlmenů je pryč, nyní je genderová rovnoprávnost …

zjentek

To se dá HNED zjistit- ukaž fotku!

led

Anikitos, vtipné… ale skúste vložiť aj názory tej druhej „postihnutej“ strany. Možno sa potom spolu zasmejeme 🙂