iceT

Dámy a pánové,která z celebrit by

vás směla políbit pod jmelím,kdyby to bylo možné?
Doplňuji:
Dr.Ban,Jikra-díky,ale jaksi nejsem celebrita,zatím…:-)
Quentos-10 palečků bys zasloužil,tvoje doplnění bych taky doplnila,předběhl jsi mě
rodiNNou pusu si můžu dát s rodinou,to je pravda,ale proč se trochu nezasnít,že,a představit si,že mě olibovává takovej …

Nejlepší odpověď
anonym

Vy!
Doplňuji:
Podle Vašich otázek i odpovědi patříte mezi zdejší V.I.P !

Další odpovědi
quentos

no, pár by se jich našlo (Ronna Reeves, Avril Lavigne…), ale musel bych je nejdřív vidět bez makeupu.
Doplňuji:
AngiShy: ona není taková samozřejmost, že je každej má. Von je totiž každej nemá. Chlubit se s tím můžete jít někam jinam.

kapka

No, spíš bych věděla, kdo by to bejt nemusel…

A vzpomněla jsem si při tý příležitosti na vtip.
Sejdou se před nebeskou branou Zeman, Klaus a Paroubek.
Vyjde strašně ošklivá ženská a svatý Petr říká: „Zemane, zhřešils, až do konce věků budeš za trest sdílet lože s touto ženou.“
Přijde další, ještě ošklivější ženská a Petr říká: „Klausi, zhřešils, až do konce věků budeš sdílet lože s touto ženou.“
Paroubek, celej zpocenej, čeká, jaká šereda si přijde pro něj, ale objeví se Marilyn Monroe, Paroubek nechápe a sv.Petr říká: „Marilyn, zhřešilas!“ 😁

Doplňuji:
Jo vlastně už vim, málem bych zapomněla, že platonicky miluju Tomáška Klusů. Ale teda, jestli bych se s ním olibovala to nevím teda. Nedávno jsem měla možnost se s ním nechat vyfotit, takovej kousek jsem od něj stála, ale nešla jsem, já na tohle nejsem. Dcera furt: „Jdi!“ a já: „Nejdu!“ 🙂

anonym

Jednoznačně Karel Kryl a ani ten polibek pod jmelím by nemusel být – mně by stačilo se s ním setkat třeba na koncertu, ale bohužel mi nebylo přáno a tak zůstává v mém srdci.
Doplňuji:
A ještě určitě Bryan Adams. Na jednom pražském koncertě jsem se ho lehce dotkla když byl dole z pódia, ale žádné omdlení nebo, že bych si rok nemyla ruku se nekonalo. Líbila se mi ta směs generací a rodičů s dětmi. Ale už píši mimo, tak končím.

ahold

Pan Werich.
A kdyby mi před tím a potom něco vyprávěl, tak to by nemělo chybu.

Jikra

Takže kdyby to bylo možné: tak ne směla, ale bylo by mi ctí se postavit do fronty za Dr.Bana a počkat až na mě příjde řada. A to myslím vážně!
Doplňuji:
No, však dobře to ten Dr.Ban doplnil.

venkovan

Není otázkou která by směla, ale která by chtěla. Asi by to musela být žena zvyklá hrát horory, protože co jiného by jí při setkání se mnou čekalo.
Ale víc pro pány – proč ta cizí jména. Vám se nelíbí ta nová děvčata na ČT24 které hlásí dopravní zpravodajství, zprávy? Nebo některá děvčata z nekonečných seriálů apod?
Tady v Čechcách máme jedny z nejhezčích holek na světě – nejen fyzicky i duševně a bez tun pudrů na tváři a plastik a vy pánové pořád koukáte za hranice. Mrkněte se na foto iceT a řekněte, jestli mám či nemám pravdu o českých děvčatech. A nebojte – tu vnitřní krásu český holky v sobě mají prakticky až do vysokého věku.

Rocker

Žádná,to co se dnes považuje za celebrity,s tím bych nechtěl mít nic společnýho,natož abych je líbal.
Doplňuji:
Ale zato znám spoustu milých normálních lidí,se kterými bych do toho šel.

Illines

Kdyby ted zili tak to je-Vlasta Burian,Charlie Chaplin a Vladimir Mensik.Mam holt smulu.

Damiana

http://en.wiki­pedia.org/wiki/Fi­le:Homer_Simpson_2006­.png

Alesh

Nepochybně leckterá, ale výhradně ženského pohlaví.

panxnotdead

Megan Fox :D

huxa

spíše, kterou bychom políbili, kdybychom my směli, ne? :)

osobně bych rozhodně nepohrdnul polibkem s Jennifer Lawrence (můj přítel munk a nýnější trhák-The hunger games-zde se mi na ní strašně líbilo, že nebyla zcela přelíčená-nebyla zkryta každá její nedokonalost a tím více se film přiblížil realitě a také mohla hrát více divákům na city). Nepohrdnul bych ale s ní i něčím víc :3

radce

Jakákoli, která by mne neodpuzovala – spíš bych se zeptal určité celebrity, jestli já mohu…

briketka10

David Bowie k tomu bych běžela přes
celé pódium i kdybych měla brknout,
ale nevím jestli by mi ji dal ? Trávníček
a Čenský mi ji dali, těm sem si o ni
řekla tak proč né ☺

anonym

k čemu polibek od zazobaných celebrit, když máme přítele/přítelkyně? A pokud ne, stále lepší si dát rodinou pusu se členem rodiny :D
Doplňuji:
quentos – očividně si neumíš číst celé komentáře, že? Tak se povyšuj nad někoho, kdo o to má zájem ;)

radce

Vlku z lesa…
PAN Karel Kryl…
Byl jsem na jeho koncertu, on se nikdy nepřetvařoval a vždyzky měl rád pivo, takže při koncertech měl vždycky pod židličkou toho lahvoně na žízeň…
Po revoluci JEHO první velký koncert, v Lidojemu (Palác kultury), pak mu došlo jeho lahvový a chtěl přestat hrát. Jsem přišel k pódiu se svým lahvovým, podal mu ho, on po něm šmátnul, loknul si a hrál dál… Promiňte, ale mám z toho životní a nesmrtelný zážitek…

Jikra

Pro „venkovan“. Chlape to co si napsal je 100% pravda a hluboce se skláním před Tvojí moudrostí.

venkovan

Děkuji – tu pochvalu si ale nezasloužím.
Někde jsem slyšel budovatelskou píseň něco o komínech a dětích nad pískem a bylo tam myslím „… stačí se jen porozhlédnout, kolik je krásy kolem nás…“.
Ač budovatelská – tak v něčem pravdivá. Nevím jak holky, ale my chlapci máme okolo sebe hodně krásy. Jen si ji neumíme vážit.

kapka

olibovává 😁

iceT

používám divné výrazy,viďte----olibovává,minule to bylo vykokotit se …

kapka

a vykokotit se, to je co? 🙂

iceT

mojou řečou omdlít

kapka

A pozor na Dr.BANa, balí Vás. 🙂

iceT

kapko,klidně mě tykejte,mě tykání nevadí

kapka

Ok, balí tě. 🙂

Jikra

A jestli jo tak já mu držím palce. Ty né?

anonym

A je na tom něco zlého ? 🙂

Jikra

To víš že jo. Nedej se.

kapka

JE TO PROTI KODEXU!!!!! 😁 😁 😁
Tu nejsme žádná seznamovací kancelář! 😁 😁 😁

Jikra

Ale no tak, nebuď tak úzkoprsá.

kapka

Tak, jednu svatbu už jsem tu měli a jak to dopadlo? A takový pěkný přáníčko jsem jim vyrobila…
Takže se tu klidně dál seznamujte a berte, ale já už nic nevyrábim. 🙂

iceT

myslím,že jsou zde i jiní VIP,kteří by si toto hodnocení zasloužili víc,nepovažuju se za extra.jen se mrněte na začátky mojí kariéry tady…

anonym

Ne,milá ice T,jsou zde lidé,kteří by měli odejít. Koukněte na jejich příspěvky.

iceT

tak s tím jen souhlasím

iceT

tak s tím jen souhlasím

iceT

tak s tím jen souhlasím