Můžu vyhlásit soutěž ?

Kdo z vás první najde odkaz na tuto otázku? Víte,co to je kuložer?
Doplňuji:
Vyhrál Dr.Axl. Blahopřeji,ale myslel jsem,že to vyhraje jiný(á) uživatel(ka) !!!

Nejlepší odpověď
anonym

Sám ses přece už na totéž ptal!
A zároveň i tímtéž odpovídal.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mam-cervene-puntiky-na-sourku-a-obcas-to-svrbi-uz-nevim-co-s-tim-kdyztak-dekuji-za-odpovedi

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/netypicky-nazev

Další odpovědi
briketka10

Mám červené puntíky na šourku a občas to svrbí už nevím co s tím, kdyztak dekuji za odpovědi .

to je tak, když se mi točí net pomalu..
a myslíš barbakane, že je to kuložer podle Tebe ?
Doplňuji:
Kuličkový polykač tak jest podle překladače googlu..

anonym

Kugelfresser, m. = vojín divous

zdroj Česko – německý slovník Fr. Št. Kotta

anonym

Ten/ta, jehož/jíž máš na mysli, vypíná PC po 19. hod., jinak bych byl s určitostí předběhnut, na toho/ni přece tady nikdo nemá. 🙂

anonym

😁.Máš recht!

briketka10

chlapi to myslíte mně ?? jo ??

anonym

Ále kdepak, na to jsi tu příliš krátce, jinak by ses dovtípila.

briketka10

huráá..