Můžu vám udělat radost? Budou rušit finanční úřad!

Já jen,že mi přišla „poslední“ upomínka !

Nejlepší odpověď
anonym

To se jim složíme na věnec,ne? A necháme tam napsat: Tak poslední sbohem…
Doplňuji:
Vtipkovat se dá, ale tohle nezávidím.

Další odpovědi
dudu

Kolego barbakane, tak velkej a tak naivní? Když za největší slávy pochodovaly římské legie /třeba též směrem k dnešnímu Hodonínu/, nejprve vykračovali vojáci, pak ranhojiči a v těšném závěsu je následovali /s prominutím/ finančníci a kurvy. Máte snad pocit, že některé z těchto řemesel je za nynější vlády a ministra „Kraďouska“ na vymření?
V nejlepším případě buďte připraven na polibek sličné exekutorky!