jirka F

Můžu si dát studentskou pečeť i po vyučeni?

Strejda mně říkal, že už jsem vlastně po vyučení a Studentskou pečeť už by mně vozit neměli a zatím žádného dospělého neviděl, že by jedl Studentskou pečeť. Je to pravda, že když už jsem po vyučení, tak už bych Studentskou pečeť jíst neměl?

Nejlepší odpověď
Drap

To dá přece rozum. Už podle názvu. Ať tě ani nenapadne něco takového zkoušet.

Další odpovědi
marci1

Čéče to mě nenapadlo! A můžu si dát čokoládu „Milena“, když se jmenuju úplně jinak? 🙂

Kepler

Samozřejmě, už jsi dospělec, tak bys měl přejít z dětské stravy i na dospělácké dobroty, radši nebudu jmenovat. Mlsat od teď musíš jen tajně. Jinak zrovna Studentskou pečeť by do mě nikdo nedostal, jsou v tom nějaké šušně (hrozinky?) a kandované ovoce, což ve mně vyvolává okamžitý dávivý efekt. Nejlepší formu čokolády, co jsem kdy ochutnal, se jmenuje Čokoládová smrt https://www.pros­treno.cz/recep­ty/6512/Death-by-chocolate-Cokoladova-smrt Ingredience nemusí být původní. Rum nemusí být zrovna Bacardi a liguére i jiné ovocné. To jen pro inspiraci.

led

Môžeš, nepozeraj na závistlivcov, ktorí prišli o zuby vďaka sladkostiam a hlavne Študentskej pečati.
Povedz si: Človek sa celý život uči, učím sa aj ja (ešte žijem), som teda študent! Mám nárok aj Študentskú pečať od Strejdy. Nech není lakomý…

Arne1

Teď už by ti to mohlo uškodit a asi by ti z ní bylo špatně. Budeš se muset přeorientovat na jinou značku

Danina65

Jen se nedej!!! Já jsem už hodně dospělá, už dávno mám po tanečních a vzdělávání a Studentskou miluju. Nevím, jak je to s morální odpovědností, ale když miluješ, tak halt musíš.

Radius

My máme v rodině 2 děti, tak jsem jim koupil Pečeť lentilkovou (jsou v ní zalité normální barevné lentilky, jinak nic), tu mívají v červnu (je den dětí a vysvědčení), udělala jim radost…