Kiti

Můžu jet s autem, které není přepsané?

Mám kupní smlouvu, pojištění, techničák..ale nestíhám úřední den a nutně potřebuji jezdit.

Nejlepší odpověď
Dochy

Podle mně můžeš jezdit. Ale na přepsání je tuším nějaká lhůta (8dní?) jinak se vystavuješ riziku postihu. Pokud máš platnou KS, auto je Tvé bez ohledu na evidenci a dělat si s ním můžeš dělat co chceš (v mezích zákona – koupání auta v rybníce v mezích zákona není)

Další odpovědi
Kura

Jsou důležité značky a platný techničák.
Možný problém by byl při případné autonehodě.

cukrar

Jedině (zatím) kapitán odpověděl správně a odborně.
Jinak čtení pohádek mě rozesměje..
Na řízení potřebujete platný řidičák, (občanku,) malý techničák, zelenou kartu.

(Kiti , máte oba techničáky?)