Rokio

Můžete se mnou, s hlupákem Rokiem, strávit čas nad vysvětlením, co dělám špatně na tomto webu?

Věnujte mi prosím alespoň půl minuty a každý z vás mi napište tři věci, ve kterých vás nejvíce štvu a ještě bych chtěl požádat o doporučení, jak se napravit.

poznámka: Nemusí se nutně jednat o chování, které je v rozporu s kodexem Odpovědi.cz. Můžete zmínit kterékoliv jednání, které vám na mě vadí.

Rovněž chci dodat, že lituji špatného chování, kterého jsem se tu dopustil. Své špatnosti si uvědomuji a mrzí mě to. Omlouvám se všem.

Nejlepší odpověď
Kelt

Určitě víš, že je problém za zavděčit každému. A to určitě nechceš, protože nejsi chameleon. Máš své názory, představy, hodnoty a způsob vyjadřování a také otázky, které si kladeš a hledáš na ně odpovědi. To je normální. Někdo ti odpoví, někdo zase jinak reaguje. Možná nenacházíš odpověď, kterou potřebuješ a proto se ptáš znovu, ale odpovídat na stejnou otázku je normální u rodičů malých dětí, které se pořád ptá a ne člověk, který má jak píšeš ty 23 let a nějaké vzdělání, praxi a v určitých oblastech i cenné zkušenosti. A to, že ni někdo nadává a považuje tě za ..... neřeš. Jsi trochu odlišný od většiny, proto ty odpovědi.

Další odpovědi
elkon

Nepiš hloupé otázky.

Kryšpín

Zachovej klid jsou tady někteří důchodci ješitní a to se mají dobře jako v žitě průměrný důchod 12500 tvrdých českých a znám jich několik kteří mají okolo 20 ti a ještě hudrují.

Mc Merkurion

… za prvé: nikdy jsem netvrdil, že jsi hlupák, hlupák si totiž většinou své chyby moc neuvědomuje …
… 1) vadí mi, že se neustále ptáš na charakter a podobná témata furt dokola …
… 2) dost mi vadí, že na sebe napráskáš, že si myslíš, že nepotřebuješ léčbu, jež ti naordinoval lékař, a ještě se snažíš obhajovat, že ty tomu rozumíš líp …
… 3) přestaň se furt omlouvat, litovat, hodnotit, přemejšlet vo sobě a začni ŽÍT !!!

hapiky

Když někdo položí hloupou otázku, ještě neznamená, že je sám hlupák!
Také někdy špatně formuluji otázku. Já nejsem žádný puntičkář a kdo chce, ten rozumí.
Většinu otázek máš dobrých, někdy nadprůměrně, někdy podprůměrně, ale otázky tipu: Myslíte že na to mám, abych mámě koupil byt apod. tady asi nikdo řešit nebude, protože to nikdo ani nemůže vědět. Otázky na sebe vynech, to dělají sebestřední lidé a ti ve společnosti nejsou zrovna oblíbení.
Edison se také někdy urážlivě povyšuje, např. Lžeš, nic o tom nevíš apod. Musíš si, když máš pravdu stále říkat: Mám tě na háku atd. Pár hloupých otázek ještě nikoho hlupákem neudělalo!(hlavně proto, jestli třeba nebyly položeny záměrně!)

Gus_Fring

Nic špatného jsi neudělal. Asi narážíš na to, že Ti někdo vyčítal, že se ptáš na podobné téma. Mně to také vyčítali. Prostě to neřeš.
Nic na sobě neměň. Potom bys nebyl Rokio.

zjentek

Draku, seš frajer, co řešíš? Třeba mě neštveš vůbec ničím a neznám nikoho, koho jo, ale… Tywoe přečti si PRO JISTOTU po sobě celou tu podotázku ve třech odstavcích tak, jak's ji sesmolil. Chytrému napověz… (;

anonym

Stačí když pochopíš že toto není chatroom ani diskusní klub, kde se žvaní o ničem, hlavně že se žvaní … toto je server kam lidé pokládají smysluplné otázky když na ně skutečně potřebují znát odpověď a nebylo triviálně jednoduché odpověd získat třeba z googlu či telefonátem na zodpovědná místa.

anonym

Ono v podstatě stačí jen před položením dotazu popřemýšlet, zda tě dotaz nezařadí na seznam pomyslných kandidátů do hvězdné pěchoty: „Je horší, když se o ženě řekne, že je slepice, nebo kráva?“, „Můžete se mnou, s hlupákem Rokiem, strávit čas?“, „Jaký průměr má průměrný talíř?“, „Je prospěšný let na rogalu?“, „Kterou skupinu obyvatel považujete za nejméně prestižní?“, … zkrátka když něco zní jako naprostá pitomost, asi bych se na to ani zbytečně neptal 🙂 To je má rada, jak si zlepšit reputaci.

zjentek

Tady vypsal's celkem zajímavý otázky.