Rokio

Můžete mě, uživatelé, oslovovat bakaláři Rokio?

Přiznám se, že na vysoké jsem nikdy nebyl, ale posílilo by to mé ego, kdybyste při rozhovoru se mnou užívali tento akademický titul.

Pokud řeknete ne, můžete mi říkat panoši Rokio?

Nejlepší odpověď
Alesh

ne, budu ti říkat jinak (napsat jak)

pinďoure Rokio

Další odpovědi
dudu

jiná odpověď

Neoprávněné používání akademických titulů je trestné!

Lgee

ano, panoši Rokio

nyjono

ne, Rokio

Měl bys napsat. k čemu ti bude posílené ego.

zjentek

jiná odpověď

Proč ne, bakaláři Rokio. Ale pod jednou podmínkou: posbírej nějaký dobrý kámoše do nepohody a vojeďte spolu ňákou pořádnou samici. Prostě ta chlapská záležitost, u kerý se ženský nestačí ani divit a hovoří až mnohem, mnohem později, znáš to, ne? Hned potom budeš vědět, jestli se máš ve svým světě honosit nějakým titulem, nebo radši ne. Věř mi, budeš to vědět. (;

Drap

jiná odpověď

Samotné navádění k trestnému činu, je trestným činem. A ty se toho dopouštíš.

Arne1

ne, budu ti říkat jinak (napsat jak)

Mc Merkurion

ne, budu ti říkat jinak (napsat jak)

… prosim tě, ty se nechlub ani tou maturou … maturante …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.