Rokio

Jaké je minimální IQ potřebné na bakaláře na ekonomické škole?

IQ není sice všechno. Důležitá je i síla vůle, odolnost vůči stresu, typ osobnosti, taktika učení a další faktory. Inteligenční kvocient je ale takový základ. S nízkým IQ není možné udělat vysokou školu.

Odpovědi
Drap

90 až 95 IQ

Nelze podle IQ stanovit. Pro úspěšné studium neni důležité jenom IQ, ale i řada jiných věcí.
U tebe bude nezbytné, pokud bys chtěl pokračovat na VŠ nebo na VOŠ, doučit se účetnictví.

huxa

90 až 95 IQ

Lukáš Ondriš

90 až 95 IQ

I méně