Rokio

Jaké maturitní vysvědčení stačí k úspěšnému dosažení bakaláře na vysoké škole?

Vím, že známky nejsou všechno. Jsou důležité i jiné vlastnosti a samozřejmě také nebýt úplně chudý.

Jaké je tedy minimální průměr na maturitním vysvědčení umožňující úspěšnost při zvládnutí bakaláře alespoň na 75 %?

Nejlepší odpověď
mosoj

Blbost. Žádné.
Na dosažení titulu bakaláře má vliv jen a opravdu jen úspěšné absolvování bakalářského studia. Tvoje maturitní vysvědčení bude profesorům putna.

Další odpovědi
Kelt

Hlavně to maturitní vysvědčení musíš mít a potom udělat přijímací zkoušky a být vybrán. A pak nezbývá než maličkost, zvládnout všechny zkoušky v termínu a případně si zajistit už práci předem.