Co je to jeden semestr nebo kolik má semestr? DĚKUJI
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
Jeden semestr je půl roku :)
Při studiju na vejšce se školní rok dělí na letní a zimní semestr, jinak je to to samé jako na zákl.škole 1. a 2. pololetí.
U otázky nebylo diskutováno.
Proč mi připadá, že dnešní literatura je bohužel spotřební zboží a nedává se důraz na kvalitu, ale kvantitu knih?
Jak si udržet kritické myšlení v době informačního přehlcení?
Dokážete se v dnešní době radovat z maličkostí?
Stalo se vam nekdy, ze na vas zautocil nejaky ptak, anebo vam alespon vynadal?
Máte nějaké praktické tipy, jak mít kvalitní spánek za teplých nocí?